přihlášení | registrace

JÓGA POD VĚŽÍ JÓGOVÉ STUDIO

Lektoři

Miluška Skulinová

Pokládám se za činorodého člověka, který miluje pohyb, práci, lidi. Mým smyslem života je být šťastná, užitečná a umírat v pokoji. Mé životní kroky ovlivňuje od roku 1990 jóga a jsem za to moc vděčná. Jsem především praktik a upřednostňuji každodenní jógu v běžném životě od ranního probuzení, ztišení, dynamického pozdravu slunci, přes uvědomování si sama sebe a vlastního dechu v průběhu dne, prožívání si přítomného okamžiku až po večerní protažení a posilování pomocí ásán. Mezi tím se kromě golfu a skákání z výšek věnuji různým sportům, bez kterých bych onemocněla ( běh, turistika, horolezectví, kolo, běžky, plavání, vodáctví atd).

Na soukromých hodinách učím radžajógu, královskou, komplexní. Zastávám názor, že naše zdraví se opírá minimálně o tři pilíře ( zdravá strava, zdravý pohyb a zdravá psychika ). Osobně bych asi nebyla zdravá bez čtvrtého pilíře a to je kontakt s přírodou. Těším se na dobu, kdy se jóga stane součástí školních osnov. Mě osobně posiluje zdraví ( tělo a imunitu ), srovnává psychiku, učí mě vyrovnanosti a být v pohodě. Co víc si přát? Občas slyším názor, že jóga je pro někoho moc pomalá. Potom doporučuji si zacvičit 20 pozdravů slunci za 5 minut! Nejlépe ráno a každý den, pak se začne tělo a pohled na jógu přirozeně měnit.

Více se o mých aktivitách můžete dovědět na www.odpocivarna.eu nebo na facebooku Odpočívárny a nebo na hodinách jógy POD VĚŽÍ v novém roce.

S pozdravem a přáním nejkrásnějšího dne Miluška.

Fotografie lektora Miluška Skulinová

lektoři