přihlášení | registrace

JÓGA POD VĚŽÍ JÓGOVÉ STUDIO

Studio

Vítáme vás na stránkách studia Jóga pod věží, které vzniklo v krásném prostředí staré budovy sousedící se svatojánskou věží, známou dominantou Frýdku-Místku na frýdeckém náměstí. Studio disponuje dvěma přízemními sály (Mandalový a Lotosový sál), útulnou recepcí a prostory pro kavárničku nebo obchůdek, příjemnými šatnami. Naším snem bylo vytvořit pro vás místo, které vám nabídne pestrou nabídku jógových stylů i lektorů tak, abyste si mohli vybrat to, co je vám nejbližší. Místo, kde si budete moci odpočinout, načerpat sílu a energii, věnovat se sami sobě. Přáli bychom si, abyste se k nám rádi vraceli a my vám tak mohli předat naši lásku k józe a zdravému životnímu stylu.

Fotografie mandalového sálu

Symbol mandalového sálu

MANDALOVÝ SÁL – KLID A ROVNOVÁHA

Kruh mandaly je od pradávna symbolem rovnováhy a koncentrace. Se stejným záměrem jsme pro vás vytvořili Mandalový sál-místo, které vám pomůže ke zklidnění, uzemnění a uvědomění si sama sebe. Nechte na sebe působit klidnou a čistou energii mandaly, uklidněte svou mysl a buďte jen sami se sebou. Čeká na vás příjemné prostředí čtvercového sálu, který je vybaven vším, co je potřeba nejen ke cvičení, ale také k relaxaci. V tomto sále se setkáte především s lekcemi jemné hatha jógy, jinové jógy, klidnějšími styly či vedenými meditacemi.

Fotografie lotosového sálu

Symbol lotosového sálu

LOTOSOVÝ SÁL – ČISTÁ ENERGIE

Květ lotosu je uctíván v různých kulturách i náboženstvích napříč celým světem. Vyrůstá totiž z bahna, ale jeho květ je jasný a čistý. Zároveň je symbolem znovuzrození, života, štěstí a radosti. I vy máte možnost v našem Lotosovém sále nechat všechny starosti za dveřmi, uvolnit se, vyčistit svou mysl a načerpat sílu a energii. Lotosový sál je vybaven všemi pomůckami na cvičení, které na lekcích využijete, ať už jsou to podložky, bločky nebo pásky. V rozvrhu tohoto sálu naleznete hlavně lekce dynamičtějších stylů jógy, které vás nabijí energií, zlepší vaši fyzickou kondici a pomohou vám zapomenout na starosti všedního dne.

Fotografie slunečního sálu

Symbol slunečního sálu

SLUNEČNÍ SÁL

Prostor pro lekce a akce mimo studio nebo on-line