přihlášení | registrace

JÓGA POD VĚŽÍ JÓGOVÉ STUDIO

Akce/kurzy

Akce

Rituál menarché – brána do ženství se Zuzanou Holcmanovou / lektor: .1200 Kč

Přihlašování na tel.: 775 190 773.

Oslava první menstruace zpětně – je to rituál uctění ženy 🌹, která prochází bránou dětství do ženství. Rituál je velkým darem a požehnáním a je určený ženám jakéhokoli věku. Je to velmi silný, krásný a hluboký zážitek, který přináší léčení na mnoha úrovních.

Tento rituál je velkým přínosem pro každou ženu a velmi prospěšné udělat si ho v jakémkoliv věku, neboť rituálem žena otevře nebo posílí svoje ženství, svoji dospělost i svoji sílu. Upevní svoji sebedůvěru a stane se více ženou.

Je to opravdu moc krásný zážitek, který doporučujeme si dopřát všem ženám v kterékoliv životní etapě. Je také vhodný i pro mladé dívky, které začínají teprve menstruovat. Mohou přijít samy nebo také se svou maminkou, což přináší ještě hlubší a silnější prožitek celého rituálu a upevnění vztahu mezi matkou a dcerou.

U žen které rituálem prošly, se také změnil vztah k jejich tělu, jsou ke svému tělu ohleduplnější a více své tělo ctí.

🌹 Co vše může rituál přinést?

– přijetí menstruace a ženství

– pochopení darů ženství a cykličnost

– spojení s moudrostí předkyň

– posílení svého ženského sebe-vědomí a vnitřní síly aj…

🌹 Co se dozvíme?

– fáze menstruačního cyklu a jejich vliv na náš každodenní život

– psychosomatické příčiny nemocí ženských orgánů

– uctíme ženské rodové linie

– meditace Moje tělo můj chrám

Tímto prožitkovým seminářem vás bude laskavým a odborným vedením provázet skvělá Zuzana Holcmanová, terapeutka s dlouholetou praxí, průvodkyně žen, pracující s rodovými liniemi, Crowleyho tarotem a šamanským bubnem. Vytvoří pro vás krásný bezpečný prostor, kde se můžete plně otevřít a může tak docházet k silnému vnitřnímu léčení a proměně.

Těší se na vás

Zuzana Holcmanová, tel.: 775 190 773

Akce

Májová párová jóga / lektor: Pavli Svobodová160 Kč

Přijď si užít spoustu zábavy na speciální partnerskou jógu. Vezmi manžela, manželku, přítele, přítelkyni, kamaráda, kamarádku, maminku, zkrátka kohokoliv, kdo si zaslouží trochu lásky, a přijď si užít jógu ve dvou. Čekají nás klasické pozice v novém kabátku, masáž i relaxace 💝 Skvělá zábava zaručena!

Těší se na vás Pavli Svobodová

Akce

Solfeggio hudební uvolnění a regenerace s Petrem Makešem / lektor: .528 Kč

Necháte se unášet tóny Solfeggio frekvencí, vnímáte své tělo a plně se uvolníte. Naživo uslyšíte jedinečný vibrafon Tóny života.

odkaz na vstupenku a přihlášení

www.harmony-design.cz/obchod/seminare-a-terapie-solfeggio/solfeggio-hudebni-uvolneni-a-regenerace-frydek-mistek-25-3-2023/

Cena na místě je 600,- Kč

Akce

Seberozvojový seminář pro ženy s Hankou Pavelkovou / lektor: .450 Kč

DOVOLIT SI

Dovolíš si být sama sebou? Nebo se ti často stává, že tě zastaví tvůj vnitřní kritik v hlavě, který má naučené vzorce "To se nemůže" nebo "To se nehodí". Jsme svázané těmito vzorci chování, přesvědčeními, které nám ale vůbec neslouží. Naopak nám ubližují. Společně se na tohle téma podíváme blíž. Sdílení "jak to mám já" a zároveň naslouchání tomu "jak to má někdo jiný" otevírá velký prostor pro vzájemné porozumění a respekt. Součástí bude i prožitkové cvičení, jak naše tělo vnímá emoce a jak nás pravdivě dokáže informovat o tom co cítíme.

Přihlašování přes e-mail: vlaskavosti@seznam.cz

Akce

TČM, jin & jang a elementy neformálně / lektoři: Bára Kovářová , Petra Morysová


Přednáška v rámci oslavy 5. narozenin studia.

Bližší info k přihlašování a organizaci: www.jogapodvezi.cz/aktuality/2023-04-02_slavime_5._narozeniny!_...cely_den

Co je TČM, monáda, jin & jang, elementy a jejich využití pro zlepšení zdraví a vztahů. Výživa, výběr bylin a medicinální houby... Vše zcela neformálně :-)

Akce

Obličejová jóga / lektor: Pavlína Kafková


Přednáška v rámci oslavy 5. narozenin studia.

Bližší info k přihlašování a organizaci: www.jogapodvezi.cz/aktuality/2023-04-02_slavime_5._narozeniny!_...cely_den

Akce

Skryté emoční programy a jejich vliv na náš život / lektor: .


Lektorka: Renáta Syřinková

Přednáška v rámci oslavy 5. narozenin studia.

Bližší info k přihlašování a organizaci: www.jogapodvezi.cz/aktuality/2023-04-02_slavime_5._narozeniny!_...cely_den

Náš život ovlivňuje výchova a to, čemu jsme jako dítě uvěřili. Některé naše podvědomé programy jsou pro nás destruktivní a brání nám prožívat spokojený naplněný život. Jaké programy to jsou a jak je změnit?

Akce

Skupinová příprava na porod pro páry / lektor: .1000 Kč

Lektorka: Pavla Kasparková

Chcete se připravit na porod během jednoho odpoledne?

Získat informace o možnostech, které máte?

Vědět, kdy je správný čas vydat se do porodnice ?

Mám pro vás recept na to , jak si narození miminka prožít hezky a láskyplně. V případě , že jde vše hladce i v situacích kdy se objeví komplikace vyžadující zásahy.

Každá z vás je jedinečná ,dám vám informace o možnostech a rozhodnutí je na vás.

Přijďte se i partnerem seznámit s odbornými informacemi a inspirovat se mými porodními příběhy a zážitky.

Rezervace na email: samandiriel@centrum.cz, platba předem na účet. Po závazné rezervaci emailem pošlu údaje k platbě.

Akce

Connection - beseda o highline s promítáním filmu / lektor: .160 Kč

Beseda s Evou Olšákovou, www.kefin.cz

Highline je disciplína balančního sportu slackline, která mě oslovila natolik, že jsem jí plně věnovala kus svého života. Vytrvalost, přátelství a sled okolností mi umožnily být součástí mezinárodního holčičího týmu, který jako první dívčí tým na světě napl půl kilometru dlouhou lajnu na skalním masivu v Utahu.

Jaký je život highlinerky a co se dělo na Castel Town Tower se dozvíš v besedě s promítáním filmu Connection.

Akce

Jóga pro vnitřní klid s Karolínou Slezákovou / lektor: .170 Kč

Lekce je vhodná pro všechny, kteří hledají jemnou večerní praxi a chtějí si po uspěchaném dni dopřát uvolnění na fyzické i mentální úrovni. V průběhu lekce si představíme jednoduché dechové techniky na podporu uvolnění a relaxace. Zacvičíme si pomalé variace Pozdravů slunci, budeme zvolna přecházet do jednotlivých pozic a soustředit se na náš dech. Nakonec si užijeme společnou vedenou relaxaci, která nás připraví na spánek a dobrou noc.

Karolína Slezáková žije v současné době v Chorvatsku, kde mj. vede své lekce jógy.Je certifikovaná učitelka jógy vedená pod registrací u Yoga Alliance RYT 500. Inspiraci čerpala a stále čerpá na jógových workshopech a kurzech v Čechách i zahraničí. Zajímá ji terapeutické využití jógy a její léčebné vlastnosti spojené zejména s naší myslí a mentálním zdravím.

Akce

Cvičení nejen pro těhotné / lektor: Tereza Rykrová160 Kč

Těhotenské cvičení je určeno nastávajícím maminkám, které chtějí posílit svou fyzickou a psychickou kondici.

Pod odborným dohledem porodní asistentky přiměřeně procvičíte celé tělo se zaměřením na cviky předcházející a ulevující běžným těhotenským potížím (otoky, bolesti zad, křeče v lýtkách, atd). Provádíme také nácvik různých typů dýchání a nácvik úlevových poloh, včetně relaxace.

Prospěšná je i možnost kontaktu s ostatními maminkami a porodní asistentkou. Získáte tak nové poznatky a cenné informace a odpovědi na své otázky ohledně těhotenství a porodu.

Akce

Yogalates masterclass / lektor: Katka Crinion220 Kč

Nastartujte svou jógu pomocí pilates!

Fire up your yoga with pilates!

Sobotní akce pro všechny nadšence jógové praxe.

Akce

Čakrová jóga / lektor: Dagmar Dokoupilová160 Kč

Čakry jsou energetická místa v našich tělech, kudy do nás i z nás proudí životodárná energie, zaměříme se především na sedm hlavních čaker - v naší západní medicíně těmto místům říkáme "hlavní nervové uzly" a ač jim při fungování našeho těla připisujeme značnou důležitost, nejsme sami zvyklí s nimi jakýmkoli způsobem pracovat - ať už fyzicky či duševně; v Indii a hinduismu pojmenovali kněží tato místa ČAKRY a vytvořili komplexní nauku o tom, jak se o ně starat, jak je harmonizovat, jak nechat energii v našem těle volně proudit, aby se netvořily žádné nežádoucí bloky, a byla tak zdravá naše těla i náš duch.

Pojďme společně nahlédnout do tohoto učení a zjistit, jaké to je umět pracovat se svým vlastním tělem a hýčkat životní energii v něm.

1. čakra = sytá červená barva

2. čakra = sytá oranžová barva

3. čakra = teplá žlutá barva

4. čakra = zelená barva

5. čakra = světle modrá barva

6. čakra = tmavě modrá barva

7. čakra = sytá fialová nebo bílá barva

Akce

Ájurvéda - přednáška s Romanou Farnou / lektor: .450 Kč

Srdečně Vás zveme na přednášku o ájurvédě, kterou Vás provede úžasná lektorka Shanti Academy v Ostravě Romana Farna.

Na přednášce se seznámíte s tím, co to je ájurvéda. Dozvíte se něco o jejím původu a filozofii, dozvíte se o spojení jógy a ájurvédy a o výhodách, které pro nás znalost ájurvédy má.

Lektorka Vám představí některé účinné postupy, které ájurvéda používá pro udržení zdraví, podporu imunity, k pročištění těla od toxinů, pro udržení dobré nálady, a pro dlouhověkost. Naučíte se zde dechové techniky pro zimu a předjaří, vyzkoušíte si jednoduchou automasáží rozproudit energii v marmových bodech.

Akce

Cesta k vnitřní ženě s lektorkou Renátou Syřínkovou / lektor: .1500 Kč

Celodenní prožitkový workshop pro ženy s Renátou Syřinkovou a Petrou Blanar.

Rezervace a informace na: oazavedomi@seznam.cz

Akce

Jóga pro začátečníky (i věčné) / lektor: Pavlína Kafková1920 Kč

V lekcích se zaměříme na správné provedení Pozdravu slunci A i B. Postupně budeme přidávat další pozice. Naučíte se do nich proplouvat se správným dechem. Dozvíte se, jaké mají pozice zdravotní benefity. Naučíte se modifikace pozic pro váš momentální zdravotní stav. Přidáme dechové techniky a budeme se učit i relaxovat.

2.4. - 25.6.2023, 12 lekcí, 160,-/1 lekce, cena celkem: 1920,- Kč

Přihlašování zde: forms.gle/rXdh2W2fyt7rBcqm8

Kurz

Vinyasa flow jóga / lektor: Lucie Formanová1980 Kč

Vinyasa flow jóga je styl jógy založený na plynulém propojování dechu a pohybu. Přes propojování jógových pozic do dynamických či jemných sestav vytváříme v této praxi prostor pro harmonii těla i mysli. Učíme se vědomě prožívat nejen pozice na podložce, ale i každodenní život (zdroj www.powerjoga.cz).

Kurz bude probíhat každý čtvrtek od 5.1. od 18:00 do 19:10 Cena: 1980,-Kč / 11 lekcí. Lektorka: Lucie Formanová

Přihlašování zde v odkaze: forms.gle/7fTufFTfcCaK72xj9

Během jarních prázdnin ve FM a v Ostravě lekce kurzu odpadá.

Kurz můžete věnovat také jako dárek, rádi Vám vystavíme dárkový poukaz. Info na tel.: 602 409 791.

Akce

Terapeutická jóga / lektor: Irena Chytrá1600 Kč

Tento kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit principy zdravého pohybu, těm, kteří potřebují protáhnout a posílit tělo, zklidnit mysl a nalézt důvěru v sebe sama.

Naše tělo je ovlivňováno po celou dobu naší existence zejména kvalitou vykonávaného pohybu, nerovnoměrným přetěžováním, jednostranně zaměřenými činnostmi a způsobem života. Shon, stres, časté sezení, nedostatek pohybu a uvolňujícího odpočinku mají zároveň velký vliv nejen na fyzické, ale i psychické zdraví. Porušením vnitřní rovnováhy pak dochází mj. k hromadění napětí, ke ztuhlosti kosterního svalstva a bolestem.

Kurz jógy a zdravého pohybu zahrnuje komplexní praxi věnující se práci s tělem a dechem.

4.4. - 6.6.2023, 10 lekcí, 160,-/1 lekce, cena celkem: 1600,- Kč

Přihlašování zde: forms.gle/7kCjFnu67GpMHBJVA

Kurz

Jin / jang jóga - kurz Gabi Vlková a / lektor: Petra Morysová1760 Kč

Jin / jang jóga - úterý 17:15 - 18:25, lektorky: Gabi Vlková a Petra Morysová

Lekce příjemně a vyváženě spojuje silovou (jangovou) a relaxační (jinovou) část. Klidnější plynutí v rytmu dechu se zastavením v jinových pozicích.

4.4. - 13.6.2023, 12 lekcí, 160,-/1 lekce, cena celkem: 1760,- Kč

Pokračující skupina + pouze 3 volná místa.

Přihlašování tel.: 602 409 791

Akce

Dotkni se svého světla / lektor: Pavlína Kafková


Ráda Tě zvu na povánoční uvolnění mysli, protažení a hýčkání těla. Začneme meditací, protáhneme a zlehka posílíme tělo jógovou praxí, ukážeme si jemnou masáž pokožky obličeje teplým sezamovým olejem, mimické svaly uvolníme jednoduchými cviky, prodýcháme a zklidníme mysl a vše zakončíme uvolňující meditací. Těším se na příjemné dvě hodiny klidu, radosti a pohody, Pavlína.

Cena: 2x160 Kč nebo 2 dílky z permanentky

Akce

Magický večer jógických rituálů / lektor: Eva Berkana320 Kč

Uvolnění pohybem. Pohyb jako rituál. Relaxace vizualizace. Vibrace tibetských mís, deštná hůl, mantra. Sestupte hluboko do svého niterného světa a prohlédněte si jej zblízka.

Akce

Kundaliní jóga / lektor: Tereza Čapková160 Kč

Srdečně zveme všechny zájemce na novou pravidelnou lekci.

Dáte si rádi do těla? Chcete se pomocí prohloubení svého dechu naučit ovládnout své emoce? Vyzkoušet si v meditaci, jak své myšlenky sledovat a nehodnotit? Máte rádi zpěv manter?

Přijďte a vyzkoušejte si tuto netradiční formu dynamické jógy.

Akce

Adventní vinyasa jógový dýchánek / lektor: Lucie Formanová360 Kč

Zveme Vás na jógovou lekci v Adventním čase s lektorkou Lucií Formanovou.

Přihlašování přes rezervační systém studia.

Akce

Jóga rovnou z práce / lektor: Petra Morysová160 Kč

Jóga rovnou z práce.

Akce

Hudebně prožitková relaxace / lektor: René Gavlas200 Kč

Zveme Vás na prožitkovou relaxaci s etno nástroji a kontrabasem. Relaxace probíhá vleže, má meditativní i dynamickou polohu. Doporučujeme si vzít teplé oblečení, deky, vypodložit se jógovými pomůckami, případně si donést nafukovací matraci z domu.

Všechny nástroje si můžete po relaxaci vyzkoušet.

Těší se na Vás René Gavlas a Joe Pak (kontrabasista)

René Gavlas je zkušený psychoterapeut a kromě dlouholetého vystupování v mnoha souborech různých stylových žánrů se věnuje také muzikoterapii a skupinovému bubnování.

Netradičně na kontrabas zahraje velmi zkušený muzikant - mistr svého nástroje Josef Pak zvaný Joe After. Působil v mnoha hudebních souborech u nás a po celém světě (založil Joe After trio s americkou zpěvačkou Joyce Hurley, spolupracoval např. s R. Pastrňákem, V. Špinarovou atd.)

Akce

Oční jóga s lektorkou a terapeutkou Romanou Farnou / lektor: .600 Kč

Vhodné pro:

- prevenci potíží s očima a se zrakem

- pro zlepšení zraku, pokud máte oční vadu

- pro všechny věkové skupiny

Co seminář obnáší?

- úplně krátce vám řeknu o fungování oka, o anatomii oka podle západní medicíny

- něco málo řeknu o jógové terapii pro zlepšení zraku, o základních nádí, toku prány a výživy pro oko, o odstranění škodlivé ámy

- řeknu pár tipů na stravu, a užívání bylinek

- naučíte se konkrétní cvičení okohybných svalů

- naučíte se cvičení pro akomodaci

- naučíte se cvičení zraku vnitřního a vnějšího

- naučíte se zharmonizovat centrální a periferní vidění

- naučíte se cvičení držení těla a hlavy - postizometrická cvičení

- vyzkoušíte si akupresuru pro oči

- zkusíme jednoduché dechové techniky k pročistění hlavy, pro rozproudění prány

- provedu vás koncentrační technikou pro dobrý zrak a průchodnost nádí

- zmíníme se o psychohygieně, která má vliv na funkci celého těla

S sebou: psací potřeby, volné oblečení, podložku na sezení na zemi venku, pití, svačinu

Akce

Festiválek propojení těla a duše / lektor: .500 Kč

Zveme Vás na jednodenní festival plný zajímavých přednášek, cvičení, her i tance. Informace a podrobný program zveřejníme v diskuzi u události.

Hlavní organizátoři: Renáta a Radim Syřinkovi

Cena vstupného na celý den: 500,- Kč

Přihlašování a info: oazavedomi@seznam.cz

Přednášky

☀️co neví muži o ženách a ženy o mužích - beseda s Drahoslavem Červenkou

☀️skryté emoční programy a jejich vliv na náš život - přednáška s Renátou Syřinkovou

☀️v jednoduchosti je krása - povídání a cvičení s Petrou Blanar

☀️povídání o 5 elementech, jinu/jangu a konstitucích s Petrou Morysovou a Bárou Kovářovou

Pohyb

☀️protahující cvičení ulevující od bolesti s Radimem Syřinkem

☀️intuitivní hry se Zuzkou Chýlek Váchovou

☀️jemná jóga s prodlouženou relaxací s Petrou Morysovou

☀️tancem k propojení - intuitivní tanec s Lenkou Krejčí

Na závěr: velká léčivá meditace s energetickým léčením

Kurz

Terapeutická jóga / lektor: Irena Chytrá1920 Kč

Tento kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit principy zdravého pohybu, těm, kteří potřebují protáhnout a posílit tělo, zklidnit mysl a nalézt důvěru v sebe sama.

Naše tělo je ovlivňováno po celou dobu naší existence zejména kvalitou vykonávaného pohybu, nerovnoměrným přetěžováním, jednostranně zaměřenými činnostmi a způsobem života. Shon, stres, časté sezení, nedostatek pohybu a uvolňujícího odpočinku mají zároveň velký vliv nejen na fyzické, ale i psychické zdraví. Porušením vnitřní rovnováhy pak dochází mj. k hromadění napětí, ke ztuhlosti kosterního svalstva a bolestem.

Kurz jógy a zdravého pohybu zahrnuje komplexní praxi věnující se práci s tělem a dechem.

4.4. - 20.6.2023, 12 lekcí, 160,-/1 lekce, cena celkem: 1920,- Kč

Přihlašování zde: forms.gle/7JjVWzemLA7Zkp1j8

Kurz

Jóga pro začátečníky (i věčné) / lektor: Zuzka Sýkorová2100 Kč

V lekcích se zaměříme na správné provedení Pozdravu slunci A i B. Postupně budeme přidávat další pozice. Naučíte se do nich proplouvat se správným dechem. Dozvíte se, jaké mají pozice zdravotní benefity. Naučíte se modifikace pozic pro váš momentální zdravotní stav. Přidáme dechové techniky. A budeme se učit i relaxovat.

18.9. - 18.12.2022, 14 lekcí, 150,-/1 lekce, cena celkem: 2100,- Kč

Přihlašování zde: forms.gle/wz4tGzz7waJDPAJj9

Akce

Dýchej - jóga a funkční dýchání / lektor: Lucie Formanová1800 Kč

Vše, co by vás mělo zajímat o dýchání. Funkční dýchání je klíčem k zdravému tělu i mysli. Naučit se efektivně dýchat Vám může pomoci s nejrůznějšími bolestmi, astmatem, alergiemi, úzkostmi, váhou a s mnoha dalšími nepříjemnostmi dnešní doby. Na kurzu se kromě povídání o dechu, jeho vlivu, funkci a mnoha zajímavostí budeme věnovat dechovým technikám, trochu se rozhýbeme, budeme trochu zpívat a hlavně prozkoumávat dech. Dechem život začíná i končí. Nikdy není pozdě seznámit se se svým nejlepším přítelem - vlastním dechem.

15.9. - 17.11. 2022, 10 lekcí, 180,-/1 lekce, cena celkem: 1800,- Kč

Přihlašování zde: forms.gle/wYyXXxBAwHjZMJTc8

Akce

Emoční vzorce a jejich hluboký vliv na život / lektor: .3800 Kč

Rodiče nám svou výchovou nastavili sebehodnotu, sebedůvěru a sebeúctu na základě emočních vzorců, které nás ovlivňují.

Jak změnit ty, které nám nevyhovují?

Jak nastavit zdravou sebehodnotu, sebedůvěru a sebeúctu?

Jak změnit nespokojenost ve spokojenost a hojnost?

To vše vysvětlí lektorka semináře Renáta Syřínková

Rezervace: oazavedomi@seznam.cz

Akce

BodyVoice – léčivá a tvořivá práce s hlasem, pohybem a dechem / lektor: Vlaďka Gavlasová220 Kč

Sebevyjádření, uvolnění, léčení, kreativita a společná radost ze zpěvu a pohybu. Pro ženy i pro muže, pro zkušené zpěváky i ty, kteří svůj hlas hledají. Provází Vlaďka Gavlasová, muzikoterapeutka a absolventka mezinárodního výcviku BodyVoice.

Přihlášení nejpozději den předem na e-mail: vladka@gavlasovi.cz nebo 730 815 782.

Lze hradit i permanentkami.

Kurz

#BEACTIVEDAY všechny lekce jsou 23. a 24.9. ZDARMA / lektor: .


Naše studio se zapojilo do projektu #BEACTIVEDAY, který proběhne ve dnech 23.-24.9.2022 ve fitness centrech a dalších sportovištích po celé České republice.

Všechny lekce budou v těchto 2 dnech pro veřejnost zdarma. Info již brzy a program naleznete v rozvrhu vpříslušných dnech akce, tedy 23. a 24.9.

REZERVACE NUTNÁ!

Těšíme se na Vás :-)

Akce

Relaxace a jóga nidra / lektor: Elin Masopustová


Představ si, jak odcházíš gumová, uklidněná, odpočatá s tím přihlouplým spokojeným úsměvem na tváři a poznáš techniku, která může nahradit několika hodinový spánek během 20 minut.

(pokud potřebuješ během dne restart, neslouží jako náhrada spánku v noci)

Lekce ovlivní náš parasympatický nerovvý sestém - proto nás zklidní.

Na konci lekce nás čeká šlofíček pro dospělé - Jóga nidra aneb. Jógový spánek.

Úžasná technika pro odpočinek naší mysli u které ležíš. To zní skvěle co?

Kurz

Prázdninový kurz jógy pro začátečníky i věčné / lektor: Zuzka Sýkorová1215 Kč

V lekcích se zaměříme na správné provedení Pozdravu slunci A i B. Postupně budeme přidávat

další pozice. Naučíte se do nich proplouvat se správným dechem.

Dovíte se, jaké mají zdravotní benefity.

Naučíte se modifikace pozic pro váš momentální zdravotní stav.

Přidáme dechové techniky. A budeme se učit i relaxovat.

Moc se na Vás těším.

Zuzka

Přihlašování zde: forms.gle/5jw43375M8uoVSUV6

Akce

TČM pro veřejnost aneb Jak ovlivnit zdraví s Danielou Pilařovou / lektor: .400 Kč

Naučte se základy prastaré a krásné tradiční čínské medicíny tak, aby vám sloužily po zbytek vašeho života ke zdraví a kondici!

Co vás čeká?

- šest přednášek po dvou hodinách a jedna praktická procházka se sběrem jedlé divočiny

přihlašujete se na jednotlivé díly zvlášť a cena je za 1 díl

- povídání o pěti prvcích a pěti orgánových soustavách

- jedno povídání navíc o vztazích podle pěti elementů

- dozvíte se, jak si můžete pomoci při nejčastějších zdravotních obtížích souvisejících s jednotlivými orgánovými soustavami

- dozvíte se, co jsou wany, jaké jsou pro vás vhodné medicinální houby, naučíte se pár bodů na těle k harmonizaci orgánů a odnesete si spoustu výživových doporučení

1. díl: 25.9. Úvod do pěti elementů a babí léto + přechodová období: slezina, slinivka, žaludek

2. díl: 20.10. Podzim: plíce a tlusté střevo

3. díl: 17.11. Zima: ledviny a močový měchýř

4. díl: 15.12. Vztahy podle pěti elementů

5. díl: 2.2. Jaro: játra a žlučník

6. díl: 23.4. Divoké byliny a jejich sběr v přírodě (společná procházka)

7. díl: 25.5. Léto: srdce a tenké střevo

Lektorkou je Mgr. Daniela Pilařová, dlouholetá lektorka jógy a lektorka tradiční čínské medicíny (diagnostika, byliny, akupresura, aurikuloterapie), která má vlastní terapeutickou praxi na Zlínsku a Ostravsku.

Více info: zboznovanazena.cz/kurzy/tcm-pro-verejnost-aneb-jak-ovlivnit-zdravi/

Přednášky se uskuteční v kavárně Jako doma pod věží, která sousedí s jógovým studiem, v ceně je malé občerstvení🫖☕️

Akce

Obličejová jóga s Marií Bučkovou / lektor: .200 Kč

Info na tel.: 602 409 791

Obličejová jóga = obličejová gymnastika

Pouze 6 přihlášených ve skupině.

Kurz

Hatha Joga 02 / lektor: Kačka Polomská2240 Kč

Kurz Kačky Polomské. Veškeré info o kurzech Kačky naleznete zde: kachijoga.mozello.cz/kurzy-na-zivo/

12 lekcí

Akce

Jóga s Luci Formanovou / lektor: Lucie Formanová250 Kč

Let go, Fly high - Vinyasa jóga se záměrem odložit a vzlétnout.

Dynamická praxe s objevováním nových možností.

Akce

Jóga pro zdravá záda, tělo i mysl / lektor: Zuzka Sýkorová150 Kč

Jóga pro zdravá záda, tělo i mysl.

Budeme dýchat, praktikovat a relaxovat.

Budeme se učit pozdrav slunci. Posílíme záda. Naučíte se odpočívat.

Ukážu vám varianty pro vás vhodné.

Ráda se s vámi potkám na podložkách.

Přijďte si užít chvilku jen pro sebe.

Budu se na vás těšit. Zuzka

Akce

Přednáška celostního lékaře Martina Zuláka: IMUNITA / lektor: .300 Kč

“Chyby, které oslabují imunitu”

Přednáška celostního lékaře a imunologa MUDr. Martina Zuláka

Snažíte se o sebe starat a stejně jste nemocní? Přijďte zjistit podceňované chyby a změnit to.

V ambulanci imunologie jsem se setkával s pacienty s opakovanými infekcemi. U pacientů, kteří neměli prokázanou poruchu imunity se opakovaly stejné chyby. Rozvíjel jsem svou praxi alternativní východní medicíny a psychosomatiky, až jsem nakonec odešel ze zdravotnického systému, protože mám jiný pohled na zdraví.

Díky tomu Vám můžu říct od A do Z, co stojí za vašimi potížemi. Co není dobré podceňovat a co naopak dokážete zvládnout a jak.

Na přednášce o imunitě se dozvíte:

· hlavní problémy, které mají často nemocní lidé

· jak zdravá strava není zdravá a s jakým jídelníčkem neonemocníte

· hlavní psychosomatický problém špatné imunity - plýtvání svou energií

· praktické cvičení, jak opravdu správně nastavit své hranice a nevyčerpávat se

Psychosomatika pomáhá zjistit opravdovou hlubší příčinu nemoci. Pracoval jsem s onkologickými pacienty i s autoimunitně nemocnými. V těchto případech, stejně jako častých infekcích, se opakoval vzorec vyčerpání. Jednou z hlavních příčin jsou špatně nastavené osobní hranice. Na přednášce si je vysvětlíme a naučíte se s nimi správně pracovat. Klienti, kteří se to naučili, nacházejí chybějící vnitřní klid a za to mi děkují.

Chci vám předat praktické postupy, díky kterým můžete dělat v životě reálné změny. Nemoc beru jako signál ke změně. Objevte ten svůj. Až se vrátíte domů, tak budete dělat věci jinak. Přijďte si taky změnit život, dám vám k tomu nástroje.

Na akci je potřeba se rezervovat jedním ze způsobů:

1. na webu: www.jogapodvezi.cz/rozvrh/2022-05-18 (vstupné lze uhradit z permanentky)

2. krátkou SMS na číslo 602737925 (zpráva ve tvaru: “Imunita, -vaše jméno- “)

Více informací na: martinzulak.cz/blog/2022/04/30/18-5-imunita/

Kurz

Jin / jang jóga - kurz Gabi Vlková a / lektor: Petra Morysová1350 Kč

Jin / jang jóga - úterý 17:15 - 18:25, lektorky: Gabi Vlková a Petra Morysová

Lekce příjemně a vyváženě spojuje silovou (jangovou) a relaxační (jinovou) část. Klidnější plynutí v rytmu dechu se zastavením v jinových pozicích.

13.9. - 13.12.2022, 14 lekcí, 150,-/1 lekce, cena celkem: 2100,- Kč

Pokračující skupina + pouze 3 volná místa.

JIŽ PLNĚ OBSAZENO!

Akce

Dýchánek s Rosťou Václavkem / lektor: .1290 Kč

Rosťa Václavek je certifikovaný instruktor dechových technik, otužování a zakladatel projektu 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ. Více o něm na jeho stránce: 5pz.cz)

Ve workshopu zažijete to, o čem jste pouze slyšeli - absolutní klid a mír sebe sama.

🍀Provede vás technikami dechu, tak jak jste je ještě nepoznali a to v propojení rácia, tedy chemie organismu a práci s endorinní soustavou, a duchovna svého vlastního vnitřního prostoru.

Vysvětlí vám také souvislosti mezi dechem, chladem, nastavením mysli, fyzickým zdravím a stravou - to zahrnuje jeho projekt, holistickým přístup k sobě - 5 PILÍŘI ZDRAVÍ

🍀Ukáže cestu, jak lze zlepšit alergii, astma a dušnost, náladu, zkvalitnit spánek a eliminovat stres za pomocí zdravého dechu

🍀Přihlašování:

1. krok: zarezervujte se v rezervačním systému studia na www.jogapodvezi.cz/rozvrh/2022-05-21 a

2. krok: přijďte co nejdříve zaplatit hotově částku za workshop do recepce studia

🍀Cena: 1290,- Kč platbou předem ve studiu.

V případě, že se nebudete moci dostavit, pošlete náhradníka, částka je nevratná.

Od 13:00 do 14:00 bude přestávka na oběd.

Kontaktní info: Marcela Sojková, tel.: 777 005 306

Akce

Sváteční jin&jang lekce / lektoři: Bára Kovářová , Petra Morysová220 Kč

Zveme Vás na sváteční prodlouženou lekci jin&jang jógy s Bárou Kovářovou (jang) a Petrou Morysovou (jin).

Cena: 220,- nebo 2 dílky z permanentky.

Přihlašování přes rezervační systém www.jogapodvezi.cz/rozvrh/2022-04-18

Těšíme se na Vás!

Akce

Velikonoční Fit&Slim jóga / lektor: Pavli Svobodová150 Kč

Už tě o Velikonocích tlačí nádivka? Zveme tě na lekci, která spálí trochu kalorií a uvolní tvou mysl, pokud už ti po rodinných setkáních lehce zvoní v uších 🐣

Těší se Pavli

Uvidíme se v neděli v 18.30 v mandalovém sále! Rezervace na www.jogapodvezi.cz/rozvrh.

Akce

Pondělní velikonoční lekce / lektor: Elin Masopustová150 Kč

Speciální velikonoční lekce II.

Akce

Nedělní velikonoční lekce / lektor: Elin Masopustová150 Kč

Speciální velikonoční lekce I.

Akce

Jóga na Velký pátek / lektor: Renča Koloničná150 Kč

Velikonoční, ranní jóga zaměřená na fascie = pojivovou tkáň, kterou máme všude v těle a pro kterou je důležitá pružnost, abychom se vyhnuli tzv. slepeninám, které můžou způsobovat bolest v určitých částech těla (záda, kyčle atd).

V celé lekci budeme dbát i na principy zdravého pohybu 😉

Udělejte si na státní svátek čas a věnujte ho sobě, svému tělu, než vyrazíte užívat jarních dnů 🏞️.

Začínáme už v 8:30, těším se, Renča 🧘🏼‍♀️📿🧘🏼

Akce

Tradiční tantra hatha jóga / lektor: Bohdana Šebestová270 Kč

Všimli jste si, když lektor na lekci zmíní větu podobnou téhle? „Zkuste procítit, jak se energie pohybuje vašim tělem“. Pokud ale nevíte, jak to máte cítit, tak jak tomu máte věřit.

V této lekci pochopíte, že vysvětlení energií v našem těle nemusí být vůbec tak záhadné. Naučíme se, jak rozpoznat slabá místa v našich nádis (energetických kanálech) a co se nám naše tělo tímto snaží říct.

Lekce je sestavena na základě Vinyasa Krama, což je inteligentní sekvencování ásán tak, abychom nasměrovali energii tam, kam potřebujeme a tím také ovlivnili naše mentální a emocionální rozpoložení. První část lekce bude dynamičtější, stimulační. Druhá část lekce bude zklidňující, uzemňovací, kdy najdete stálost a nehybnost. Lekci zakončíme Savitri pranayamou a meditací Still lake of the mind.

Přijďte vyzkoušet tisíce let staré techniky dle Sri Vidya tradice, které se předávají pouze z učitele na žáka.

Cena 270 nebo 2 dílky z permanentky

Kurz

Jóga a zdravý pohyb / lektor: Irena Chytrá1755 Kč

JÓGA A ZDRAVÝ POHYB - kurz vhodný nejen pro začátečníky,

který bude probíhat každé úterý od 1.3. do 24.5. v 18:30 (do 19:45) Cena: 1755,-Kč / 13 lekcí. Lektorka: Irena Chytrá

Přihláška pro zájemce: forms.gle/1uhs5NmAufebLBvv6

⬇️

Kurz jógy a zdravého pohybu zahrnuje komplexní praxi věnující se práci s tělem a dechem a vychází z principů jógové terapie: jóga + medicína + fyzioterapie (pomáhá jednotlivcům vypořádat se se zdravotními obtížemi. Může ulevit od negativních projevů obtíží, obnovit rovnováhu v těle a dodat energii).

Podporuje přirozené pohybové vzorce

• Navozuje rovnováhu těla

• Cviky se přizpůsobují zdravotnímu stavu

• Vhodná pro muže i ženy

• Zlepšuje mobilitu

• Posiluje odolnost vůči stresu

⬇️Pravidelné vědomé cvičení pomůže ulevit od:

• Chronických bolestí

• Migrén a bolestí hlavy

• Nespavosti

• Chronické únavy

• Napětí a úzkostí

• Bolestí zad, krku, páteře

• Bolestí karpálních tunelů

• Bolestí způsobených meziobratlovými ploténkami

Akce

Konstelace DOCEO Miroslav Červenka / lektor: .1500 Kč

Konstelace Doceo

Lektor: Drahoslav Červenka

Přijďte se podívat na své situace z jiného úhlu pohledu. Přihlašování na konstelace buď e-mailem: doceo@doceo.cz nebo tel.: 603108216.

Akce

Valentýnská párová jóga / lektor: Pavli Svobodová150 Kč

Ať už slavíš Valentýna, nebo nepatří ke tvým oblíbeným svátkům, přijď si užít spoustu zábavy na speciální partnerskou jógu. Vezmi manžela, manželku, přítele, přítelkyni, kamaráda, kamarádku, maminku, zkrátka kohokoliv, kdo si zaslouží trochu lásky, a přijď si užít jógu ve dvou. Čekají nás klasické pozice v novém kabátku, masáž i relaxace 💝 Skvělá zábava zaručena!

Těší se na vás Pavli Svobodová

Akce

Uzdrav své vnitřní dítě, R+R Syřínkovi / lektor: .2500 Kč

UZDRAV SVÉ VNITŘNÍ DÍTĚ - víkendový worshop ve Frýdku-Místku.

Aby člověk mohl být v životě šťastný, spokojený a naplněný, potřebuje mít vyřešené své dětství a mít zdravý vztah sám k sobě.

V tomto workshopu opět vstoupíte do dětství a uvidíte sebe jako malé bezbranné dítě. Ale to je pouze na první pohled, protože poznáte, jak úžasné dítě jste byli, že ho máte stále v sobě a jak velkou silou disponuje.

Poznáte jak velkým přítelem je pro vás, jak vám pomáhá na vaší cestě, porozumíte jeho řeči a díky němu získáte větší sebevědomí a sebeúctu.

Rezervace: oazavedomi@seznam.cz

kontaktní formulář na www.oazavedomi.cz

Akce

Vánoční balanční powerjóga s Markét Allenbach / lektor: .150 Kč

Jóga pro všechny, co by se rádi vybalancovali po vánočním rozjímání🧘🏼‍♀️

Akce

Adventní jóga s Lucií Formanovou / lektor: Lucie Formanová270 Kč

Stejně jako každý zvuk má domov v tichu, z něhož se rodí a do něj se zpět navrací. Tak také my, bytosti obývající tento svět, máme společný domov, ze kterého na tento svět přicházíme prožít svůj příběh a poté se do něj opět zpět navracíme. Nejde o to jak dlouho tady na tomto světě budeme, ale o to, jak ten čas, který tu jsme využijeme! Jsme všichni tóny tohoto neskutečně krásného světa. A vzájemný souzvuk tónů tvoří harmonii. Nelze vytvořit harmonii jedním tónem. Harmonie a radost z ní pramenící jsou samotnou podstatou života. Přijďte nechat rozeznít svou duši a spojit se společně v Jednu melodii. Melodii Života.

Akce

Štěpánská jin&jang jóga / lektor: Petra Morysová150 Kč

Sváteční jemná lekce při svíčkách.

Akce

Silvestrovská ranní jóga / lektor: Renča Koloničná150 Kč

Poslední lekce v roce aneb To nejlepší nakonec!

Kurz

ZRUŠENO: Uzdrav své ženství Lenka Krejčí / lektor: .

Akce je zrušená.

Milé ženy,

srdečně vás zvu na léčivou přednášku v kruhu žen Sebedůvěra aneb jak důvěřovat sama sobě

z cyklu Uzdrav své ženství.

Proč právě sebedůvěra? Proč je tak důležitá?

Protože pokud chci být zdravá, spokojená a šťastná,

pokud si chci naplnit své touhy a sny, tak potřebuji věřit sama sobě.

Jako malé děti jsme přišli na svět se základní důvěrou v život, kterou jsme většinou

v dětství či během dospívání ztratili. V dospělosti nás často trápí obavy, pochybnosti a strachy.

Cítíme slabou sebedůvěru či nedůvěru ke svému okolí.

Takhle to ale nemusí zůstat, protože my samy to můžeme změnit.

Svou sebedůvěru můžeme začít rozvíjet a pěstovat.

Svou vnímavostí, citlivostí a pozorností věnovanou sobě.

Pravá sebedůvěra je spojena s důvěrou ve své tělo, pocity, myšlenky, intuici a projekty.

Těším se na vás a společně strávený čas se sebedůvěrou. :) Lenka

přihlášky a info Lenka Krejčí Tanec Duše

www.tanecduse.net, tel.: 721206874

Další info v letáku.

Kurz

Čakrová jóga - kurz / lektor: Markéta Lukovská1080 Kč

Zveme Vás na nový kurz s lektorkou Markétou zaměřený na čakrový systém.

Přihlášky a další info: forms.gle/4jedhtgfMHz9r8ur9

- 8 týdnů, 8 lekcí - každou lekci se zaměříme na jednu z hlavních čaker, poslední lekce bude souhrnná, ucelující

- čakry jsou energetická místa v našich tělech, kudy do nás i z nás proudí životodárná energie, v kurzu se zaměříme především na sedm hlavních čaker - v naší západní medicíně těmto místům říkáme "hlavní nervové uzly" a ač jim při fungování našeho těla připisujeme značnou důležitost, nejsme sami zvyklí s nimi jakýmkoli způsobem pracovat - ať už fyzicky či duševně; v Indii a hinduismu pojmenovali kněží tato místa ČAKRY a vytvořili komplexní nauku o tom, jak se o ně starat, jak je harmonizovat, jak nechat energii v našem těle volně proudit, aby se netvořily žádné nežádoucí bloky, a byla tak zdravá naše těla i náš duch.

Pojďme společně nahlédnout do tohoto učení a zjistit, jaké to je umět pracovat se svým vlastním tělem a hýčkat životní energii v něm

- stimulaci čaker krásně podpoříme i barvami, které k příslušným čakrám náleží, proto bychom Vás rádi vyzvali, abyste si na jednotlivé hodiny oblékli něco v barvě, jež nám s harmonizací konkrétní čakry pomůže (pokud nemůžete/nechcete/zapomenete, nic se nestane) a to následovně:

1. lekce/1. čakra = sytá červená barva

2. lekce /2. čakra = sytá oranžová barva

3. lekce/3. čakra = teplá žlutá barva

4. lekce /4. čakra = sytá zelená barva

5. lekce /5. čakra = světle modrá barva

6. lekce /6. čakra = tmavě modrá barva

7. lekce/7. čakra = sytá fialová barva

8. lekce /8. čakra = bez preference

Kurz bude probíhat každou neděli od 9.1. v 18:25 do 19:35 Cena: 1080,-Kč / 8 lekcí.

Lektorka: Markéta Lukovská

Akce

Sobotní jóga / lektor: Pavlína Kafková150 Kč

Sobotní ranní jógování.

Kurz

Relaxace a energetické léčení, R+R Syřinkovi / lektor: .200 Kč

Lektoři: Renáta a Radim Syřinkovi

Hluboká relaxace a energetické léčení.

Jsou používány hudební nástroje jako šamanské bubny, koshi a tibetské mísy. Pracuje se také s mistrovskými energiemi.

Celou hodinou provází mistr učitel reiki Renáta a mistr reiki Radim.

Těšíme se na vás! R*R

Rezervace nutná!

oazavedomi@seznam.cz

mobil: sms 603 582 168

Akce

Sobotní dětská jóga / lektor: Pavli Svobodová160 Kč

Zveme Vaše dítka na lekci plné her a zábavy. Akce se koná souběžně s @Bazárek oblečení v @Jako doma pod věží, ale přihlásit se mohou všichni zájemci.

Nutné je přihlašování přes rezervační systém studia www.jogapodvezi.cz/rozvrh

Cena: 160,-/1 dítě nebo políčko z permanentky.

Lektorka: Pavli Svobodová

Info sms na tel.: 602 409 791

Akce

Jin jóga - online speciál s Bárou / lektor: Bára Kovářová110 Kč

Během jinové lekce setrváte několik minut v jednotlivých ásanách a v každé z nich dovolíte svému tělu, aby se dostatečně uvolnilo a aklimatizovalo, často s využitím různých jógových pomůcek, které zvýší váš komfort v pozici.

Akce

On-line štěpánská powerjóga / lektor: Pavli Svobodová110 Kč

Sváteční jógování on-line.

Kurz

Tchaj-ti / lektor: Michal Poledník100 Kč

Přihlášky na e-mail: tchajti.fm@gmail.com

Více info na tchajti.wordpress.com/tajci-zacatecnici-frydek-streda/

Akce

Emocionální anatomie, přednáška - Renata Dębicka / lektor: .850 Kč

Život má podobu tvaru. Tvaru, který je součástí organizujícího se procesu myšlenek, emocí a zkušeností vtělujících se do našich struktur. Naše emoce nemohou existovat bez anatomického základu, ale ani tělo jako takové bez emocí. Jedním ze společných pojiv mezi těmito zdánlivě dvěmi odlišnými světy je fasciální systém lidského těla. Jakým způsobem se prolínají? Co o člověku vypovídá jeho tvar? Dá se ten tvar změnit? Jak? Emocionální anatomie je přednáška, která ti pomůže nahlédnout nejen do lidské anatomie, jeho emocionálního nitra, ale dá ti i schopnost rozpoznat jestli jsi mistrem nebo obětí svého života.

Program:

09:00 - 11:30 teoretická část (úvod, ontogeneze, fasciální systém, emocionální anatomie)

11:30 - 11:45 přestávka

11:45 - 12:30 praktická část, pohybová sekvence vycházející z konceptu ZOGA Movement, čas pro dotazy, ukončení

Akce

Podpůrná skupina kojení s Nikol Zachariás / lektor: .


🤱Mám dost mléka?

🤱Jak to poznám?

🤱Co udělat proto, abych měla?

🤱Jde mi tvorba ještě více navýšit?

Toto jsem otázky, které mi kladete při poradenství. :)

🤰🤱🤷‍♀️👭👩‍👩‍👦👩‍👩‍👧👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👦‍👦

➡️Přijďte se podělit o svůj "kojící" příběh do kruhu stejně smýšlejících žen.

➡️Podělte se o své úspěchy i překážky, které Vás na cestě v kojení potkaly.

Protože v kojení nás stále ještě tolik lidí nepodporuje, podpořme se navzájem ❤️

Těším se na vás.

Vaše duly a laktační poradkyně Pavla a Nikol

Závazná přihláška SMS na tel. 775 958 811 (Nikol Zachariás) nebo 732 425 822 (Pavla Hyžíková)

mail info@dulaostrava.cz nebo nikol@nikolzacharias.cz

Rezervace místa platí pro dospělé, děti jsou samozřejmě vítány a nepočítají se do počtu míst v rezervaci.

Kurz

Jóga pro zdravá záda a začatečníky / lektor: Natalija Kučerenko


Jóga pro zdravá záda - čtvrtek 16:30 - 17:45, lektorka: Natalia Kucherenko

V hodinách jógy pro zdravá záda se zaměříme na posílení a protažení celého těla, zvýšení mobility kloubů, uvolnění a odstranění svalových bloků. Zapracujeme na správném postavení těla, zklidníme mysl, eliminujeme stres prostřednictvím ásan (jógové pozice), pránájáma (dýchací techniky), relaxace a koncentrace. Cvičení je vhodné jak pro začátečníky tak pro mírně pokročilé. Naučíme se cviky na ozdravení zad, které můžeme cvičit také doma.

Těším se na Vás. Natali

od 6.4.2023, 160,-/1 lekce

Akce

Tarotové konstelace se Zuzanou Holcmanovou / lektor: .450 Kč

Pojďme společně nahlédnout pomocí tarotových konstelací do svého nitra a objevit, co doposud zůstává skryto. To, jak energie rodu ovlivňují náš život, a jak jej můžeme změnit. Cílem je vymanit se ze stále se opakujících destruktivních vzorců chování a stát se sami sebou.

Přihlašujte se na tel.: 775190773.

Kurz

Wellness víkend s jógou na Golfu v Ostravici / lektoři: Bára Kovářová , Petra Morysová

Milí přátelé,

pojeďte s námi za jógou do nádherného prostředí Golfového resortu na Ostravici.

Na programu je také:

Powerjóga, Jin jóga, relaxace, vstup do wellness: bazén, sauna; masáže (není v ceně). V programu zajišťujeme pro zájemce výrobu barefootových sandálů s Tereza Slezáková (není v ceně a další info zašleme zájemcům).

Plná penze...výborně vaří!

Vlastní doprava.

Cena: 3600 Kč

Vyplňte přihlášku zde: forms.gle/mfFQkTpihebJRc2A6

Do 20.3.2020 prosíme o zaplacení zálohy 1000,-Kč hotově v recepci nebo na účet studia: 2401591509/2010. Do poznámky uveďte, prosím, své jméno (tato částka slouží jako storno poplatek a je v případě zrušení rezervace nevratná). Doplatek je 2600,-Kč do 10.4.2020. Děkujeme a těšíme se na Vás!

Těší se na Vás Bára a Petra

Akce

Jóga v rytmu dechu / lektor: Marci Sojková148 Kč

Při cvičení jógy kombinujete delší výdrže v jednotlivých pozicích s protahováním, dosáhnete toho, že vaše svaly budou nejen pevné a vytvarované, ale také pružné a hezky štíhlé.

Přijďte se zklidnit a zbavte se napětí, přivítejte či zakončete den se zájmem sami k sobě a naberte energii a jemně posilte nejen své tělo, ale i mysl :-)

Lekce je vhodná pro začátečníky, mírně pokročilé a ostatní zájemce.

Kurz

Jóga pro začátečníky a mírně pokročilé / lektor: Karin Branc1875 Kč

Pokračující Kurz jógy pro začátečníky a mírně pokročilé – ÚTERÝ V 18:40 do 20:00

Lektorka: Karin Branc.

Kurz

Jóga pro začátečníky a mírně pokročilé / lektor: Elin Masopustová1250 Kč

🌟Kurz jógy pro začátečníky a mírně pokročilé – NEDĚLE V 17:00 do 18:15, začátek 5.10. Lektorka: Elin Masopustová.

Kurz

Hormonální jóga pro absolventky základních kurzů / lektor: Pavlína Zemanová1150 Kč

Akce byla zrušena.

Minikurz pro absolventky základních kurzů hormonální a jógové terapie. Opakování, zkušenosti a rozvoj. Lektorka: Pavlína Zemanová Dotazy: hormonalyoga.pavlina@centrum.cz

Přihlášky zasílejte:

Cena kurzu: 1150,-Kč / 5 setkání. Platba celé částky předem na účet studia: 2401591509/2010.

Akce

Harmonizace zdraví / lektor: .150 Kč

Harmonizace zaměřená na zdraví, vitalitu a radost ze života.

Je určená pro všechny, kteří chtějí zklidnit mysl, zharmonizovat tělo, naučit se relaxovat, zvýšit koncentraci a paměť, načerpat sílu a energii.

Povedeme Vás k hlubokému uvolnění.

Aktivujeme energii ve vašem těle.

Použijeme cvičení dechu i hudební nástroje, které jemně podtrhnou celkovou atmosféru.

To vše má vliv na uvolňování psychických a fyzických bloků.

Rezervace na tel.: 603 582 168

Lektoři: Renáta Kutáčová a Radim Syřínek

Akce

Seminář Čchi-kung pro mírně pokročilé / lektor: Andrea Freiová1000 Kč

Čchi-kung je cvičení, které vychází z tradiční čínské medicíny. Jeho cílem je rozproudit životní energii čchi v celém těle. Rozvíjí sílu, zvyšuje pružnost, posiluje svaly, zlepšuje rovnováhu, zklidňuje mysl, uvolňuje nahromaděný stres i emoce. Seminář je určen mírně pokročilým klientům.

Účastníci si prohloubí dosavadní zkušenosti s čchi-kung a naučí se novým technikám a cvikům.

V nich pak mohou se mnou pravidelně (každý týden) pokračovat v on-line lekcích.

Cena: 1.000,- Kč (platba hotově na místě a závazná rezervace předem!)

REZERVACE: 605 582 571, andrea.frei@email.cz

Lektorka: Andrea Freiová; www.andrea-frei.cz

Nutná je rezervace místa (mail: andrea.frei@email.cz, tel. 605582571), kapacita je omezena.

Akce

Seminář Čchi-kung pro začátečníky / lektor: Andrea Freiová1000 Kč

Jste srdečně zváni na jednodenní semináře ČCHI-KUNG. Termíny setkání pro první čtvrtletí roku 2020 jsou 1.2., 29.2., 28.3.2020. Sobotní semináře probíhají odděleně pro začátečníky (9:00 - 14:00 za 750 Kč, nevratná záloha 400 předem na účet, doplatek 350 Kč na místě) a mírně pokročilé (15:00 - 17:30 za 350 Kč platba předem na účet; tedy pro klienty, kteří se mnou absolvovali alespoň dva semináře pro začátečníky nebo čchi-kung cvičí).

Lektorka: Andrea Freiová; www.andrea-frei.cz

Nutná je rezervace místa (mail: andrea.frei@email.cz, tel. 605582571), kapacita je omezena.

Kurz

Jóga pro začátečníky / lektor: Elin Masopustová1250 Kč

Pokud si kladete otázku, zda je jóga právě pro vás vhodná? Odpověď zní: "Ano.“ Jen si vybrat ten správný druh - rychlou, pomalou, střední proud - možností je nespočet. V mém kurzu pro začátečníky a mírně pokročilé zvolíme západní cestu, kdy tajemství jógy budeme odhalovat skrze poznávání svého těla. Proto se naučíte, jak správně provádět základní ásany, které si sami na konci kurzu dokážete poskládat do sekvencí, jež pro vás budou vhodné v dané chvíli po stránce fyzické i mentální. V kurzu zazní základy jógové filozofie a psychohygieny a naučíte se také základní dechové a očištěné techniky. Ano, možnosti jógy jsou nepřeberné, a proto je to tak kouzelné. Těším se na setkání v nedělních kurzech, Elin.

Cena: 1250,-Kč / 10 lekcí, Přihlášky posílejte na e-mail: joga@jogapodvezi.cz. Začínáme v neděli 13.10.

Kurz

Jóga pro začátečníky / lektor: Karin Branc1875 Kč

Od září startuje opět nový úterní kurz pro úplné začátečníky od 18:40 hodin.

Začátek 10.9., poslední lekce se bude konat 17.12. (dohromady 15 lekcí). Budeme si postupně ukazovat a zkoušet pozice, budeme navazovat na každou předešlou lekci. Zahřejeme, protáhneme a naučíme se respektovat naše tělo... Při konečné relaxaci vám budu povídat o filozofii jógy, o pozicích, budeme poslouchat mantry nebo budeme v tichu... budeme vnímat náš dech a naše srdce...

Zkusíme zahodit všechny naše denní role a užijeme si ten čas jen a jen pro sebe.

Přihlašovat se můžete už nyní na e-mail: joga@jogapodvezi.cz, cena 1875,-Kč, platba při první lekci. První týden v září 3.9. si můžete přijít vyzkoušet ukázkouvou lekci na jednorázové přihlášení a od 10.9. startuje kurz :-)

Těším se na Vás. Karin

Akce

Jóga pro těhotné a jemná jóga pro další zájemce / lektor: Bára Kovářová150 Kč

Otevřená lekce je vhodná pro těhotné a pro začínající s jógou nebo pro zájemce, kteří se dostávají k pohybu po dlouhé době, například po úraze, nebo kteří z časových důvodů dlouho nemohli cvičit. Lekce je vhodná také pro všechny, kdo si chtějí v letních dnech odpočinout a příjemně se protáhnout.

Akce

Příměstský Tábor Pod Věží / lektor: Pavli Svobodová2100 Kč

Přijď strávit poslední prázdninový týden s námi a užít si konec léta naplno 🌞 Pět dní plných zábavy 🍉 Čeká tě jóga, fly yoga v hamakách, výlet na lezeckou stěnu, výlety k vodě, cvičení v přírodě a vůbec spousta her a pohybu. Na své si přijdou i ti, kteří rádi malují a tvoří 💜

🍉 přihlásit se mohou děti od 6ti do 15ti let

🍉 cena 2100,-/od pondělí do pátku nebo možnost přihlášení pouze na vybrané dny - cena 450,-/jeden den

🍉 v ceně je zahrnuto vše, včetně oběda každý den, dopoledne i odpoledne zdravá svačina, pitný režim, pedagogický dozor, materiál...

🍉 Každý den chystáme pestrý program, a to od 8:00 až do 15:00 hodin

🍉 nabízíme možnost dřívějšího příchodu ráno před programem (na skoro všem se dá domluvit 😊) a hlídání až do 16:00

🍉 během dne se o vše starají zkušení vedoucí

🍉 Závazné přihlášky k dispozici u nás na recepci

🍉 další informace přidáme již brzy 💜

🍉 máte dotaz? Napište nám jej: joga@jogapodvezi.cz

Dlouho nečekejte s přihlášením, protože místa už se pomalu plní 🤸 Náš program je uzpůsoben pro menší skupinu dětí, abychom se k nám do studia vešli 🤓

Akce

Seminář Čchi-kung / lektor: Andrea Freiová


Jste srdečně zváni na jednodenní semináře ČCHI-KUNG.

Lektorka: Andrea Freiová; www.andrea-frei.cz

Nutná je rezervace místa (mail: andrea.frei@email.cz, tel. 605582571), kapacita je omezena.

Kurz

příprava / lektor: .


Lektorka: Nikol Zachariás

veškeré informace na FB: www.facebook.com/events/609761963223580

Kurz Hypnoporodu je vhodný pro ženy, které již mají komplexní informace o porodu a chtějí se zaměřit pouze na hypnoporodní techniky. Je určený také pro ženy, které již v minulosti navštívily náš dvoudenní kurz a chtějí si zopakovat a připomenout techniky hypnoporodu nebo také pro ženy, které komplexní informace získaly jinde a chtějí se dále rozvíjet.

Tento kurz je pouze pro ženy.

Kurz zahrnuje relaxace, vizualizace, afirmace, dýchací techniky a jejich procvičování.

telefon: 775 958 811

email: nikol@nikolzacharias.cz

email: nikol.zacharias@jemnezrozeni.cz

web: www.nikolzacharias.cz

web: nikolzacharias.business.site

facebook: www.facebook.com/NikolZacharias

Jemné zrození a hypnoporod: jemnezrozeni.cz

AmmaDula Akademie: www.ammadula.cz

Kurz

Kompletní předporodní příprava; Nikol Zacharias / lektor: .


ektorka: Nikol Zachariás

Kurz zahrnuje kompletní, nezávislé a ucelené informace a také velmi důležitou přípravu partnera. Není nutné již na žádný jiný kurz chodit – získáte všechny informace, které potřebujete.

Tento dvoudenní kurz je určený párům i jednotlivcům. Součástí kurzu jsou hypnoporodní techniky - relaxace, vizualizace, afirmace a dýchací techniky Vám pomůžou při porodu setrvat v klidu a uvolnění.

Ideální čas na navštívení kurzu je od 12.týdne těhotenství.

Pokud se vám stane, že se o kurzu dozvíte až ke konci těhotenství…..zůstaňte v klidu. Nabízím také soukromé kurzy. Napište mi.

Přijďte v doprovodu svého partnera nebo toho, kdo s vámi bude při narození miminka, v případě, že přijdete sama, budu s vámi v průběhu kurzu spolupracovat

Jak se na kurz přihlásit?

Klikněte na odkaz koupit vstupenky a budete přesměrováni na stránky Jemného zrození jemnezrozeni.cz/termin/15191/ .

Po vyplnění přihlášky a registrace do našeho systému vám přijde potvrzovací email. Ve svém přihlášení naleznete další množství informací a bonusů. Po kurzu zde naleznete také nahrávky ke stažení.

telefon: 775 958 811

email: nikol@nikolzacharias.cz

email: nikol.zacharias@jemnezrozeni.cz

web: www.nikolzacharias.cz

web: nikolzacharias.business.site

facebook: www.facebook.com/NikolZacharias

Jemné zrození a hypnoporod: jemnezrozeni.cz

AmmaDula Akademie: www.ammadula.cz

Kurz

Tchaj-ťi pro začátečníky / lektor: Michal Poledník1000 Kč

ceny pro dospělé: celý cyklus / 1000,- Kč; jednorázový vstup / 100,- Kč

Přihlášky na e-mail: tchajti.fm@gmail.com

Více info na tchajti.wordpress.com/tajci-zacatecnici-frydek-streda/

Akce

Štěpánské sváteční jógování / lektor: Petra Morysová


Sváteční jemná jóga.

Kurz

Školení pedagogů KVIC-uzavřená skupina / lektor: .


Další vždělávání pedagogů.

Akce

Om chanting: vibrace zvuku OM / lektor: Eva Berkana100 Kč

Om chanting: vibrace zvuku OM

Akce

Workshop s Vlaďkami / lektoři: Vlaďka Gavlasová , Vlaďka Nitrová400 Kč

Prosíme o přihlášení na vladky@hlaspohybu.cz nebo 730 815 782 nejpozději ve středu. Pro malý zájem může být workshop zrušen.

Projekt Hlas pohybu startuje svůj druhý rok. Hlasové techniky Voice in Movement Integration, Labanova analýza pohybu, somatické techniky, Body mind centering, principy Bartenieff Fundamentals ™ a jiné.

...zase o rok zkušenější, více prožité, tolik protančení a prozpívání, pohybů, jenž za ten rok prošly a ještě procházejí tělem... jsme připraveny dále zprostředkovávat tyto jedinečné techniky všem z okolí Frýdku-Místku, kteří z různých důvodů nemohou jít přímo ke zdroji (Reně Milgrom a Smadar Emor).

Více podrobností o našem projektu - tady je najdeš:-)

www.facebook.com/hlaspohybu/

www.hlaspohybu.cz

Kurz

Tchaj-ťi pro pokročilé / lektor: Michal Poledník1000 Kč

celý cyklus / 1000 Kč

jednorázový vstup / 100 Kč

První část cvičení od 16:45 je zaměřena na základní principy tchaj-ťi a tao-jin:

devět malých nebes a devět paláců formy Otce stylu San Feng

základní formy stylu Jang

osm forem tao-jin

osm kusů brokátu

V druhé části od 17:45 se věnujeme prohloubení principů tchaj-ťi přes práci s formami stylu Jang mistra Jang Čcheng-Fu:

první část 108 forem zvaná Země

85 forem

párová cvičení, zejména tap-sao a tchuej-šou

tchajti.wordpress.com/tajci-pokrocili-frydek-streda/

Kurz

Fyzio jóga - PLNĚ OBSAZENO! / lektor: Anička Biolková2500 Kč

PLNĚ OBSAZENO!

Fyzio jóga - úterý 18:30 - 20:00, lektorka: Anna Biolková

Pokračující skupina - plně obsazeno, není možné se přihlásit.

Kurz

Jóga pro úplné začátečníky / lektor: Karin Branc2500 Kč

🌞Kurz jógy pro úplné začátečníky od 8.1.2019: Tento kurz je uzavřený pro stálou skupinu max 15 zájemců, to znamená, že si zaplatíte kurzovné na celý kurz na první hodině a postupně každá následující lekce bude navazovat na tu předešlou...

Kurz bude probíhat každé úterý od 18:40 do 20:00 hodin.

Akce

Jóga a sitár, předvánoční jógovo-hudební dýchánek / lektor: Lucie Formanová300 Kč

Zvuk a jóga patří k sobě odjakživa. Obojí nás vrací do jednoty a ladí na spolubytí v radosti.

Přijďte si prožít jemnou Slow Flow Vinyasa Yogu s živým doprovodem sitáru.

Lekcí Vás provede Lucie Formanová

Na sitár zahraje: Filip Bajger

Cena: 270,-Kč předem na účet nebo hotově 320,-Kč, lze použít i permanentky.

Rezervace mailem: přes rezervační systém studia

Platba předem na č.ú.: 2401591509/2010, do poznámky uveďte své jméno.

Kurz

Bihárská škola jógy / lektor: Eva Berkana3600 Kč

Bihárská škola jógy: 3600 Kč/18 lekcí po 2 hod. /1 hod = 100 Kč

Praktikující se během kurzu bude ubírat dle výuky Bihárské školy jógy, od jednodušší praxe k náročnější. Kurz je vhodný pro každého, kdo se již v ásanách dokáže cítit uvolněn, pokud nikoliv pokaždé, alespoň často, dále pokud se uvolňujete v relaxacích a umíte setrvat v nějakém sedu po delší čas bez obtíží a touhy už konečně dělat něco jiného. Tedy předpokladem je umět pohodlně setrvat. Když zmiňuji „pohodlně“, toto pohodlí si můžeme zajistit použitím např. overbalu či meditačního polštářku. Kurz je vhodný pro lidi, kteří se umí zklidnit a zůstat bez netrpělivosti klidní a tento stav si užívají a nechtějí z něj utéct.

Kurz

Zdravá záda / lektor: Eva Berkana1627 Kč

Zdravá záda, cena: 1627 Kč/13 lekcí po 1hod

Lekce jsou určeny všem zájemcům, při vážných zdravotních obtíží je nutná konzultace. Osoby s výhřezy plotének jsou v kurzu vítány!

Naprosto úžasné cvičení pro vaše záda. Posilující, protahující cviky vycházející z jógy učené učitelkou s letitou praxí v tomto oboru. Postupně se naučíte uvědomovat si své tělo, jeho držení, napravíte vadné držení těla, procítíte dech v těle a využijete jej k uvolnění přebytečného napětí v těle. Příjemným způsobem si osvojíte přátelské cvičení jako je pozdrav slunci v lehu na zádech, posilující cviky pro záda a celý trup a končetiny a uvolníte vhodnými torzními cviky (aj.) blokády, nepohodlí v těle a svalové pancíře. Nedílnou součástí lekce je množství užitečných rad a postupů pro vaše zdravá záda a na závěr každé hodiny vedená relaxace pro dovršení účinku předchozích cvičení.

Akce

Teen yogis 10 – 15 let / lektor: Pavli Svobodová1900 Kč

Kurz ucelených lekcí pro náctileté. Platba během první lekce. Kurz začíná od 6.9. celé pololetí mimo prázdniny.

Kurz

Jóga pro pokročilé / lektor: Bára Kovářová


od 5.4. 160,-/1 lekce

Pokračující skupina

Více info: barbora.kovarova@cviceni-bara.cz, tel.: 733 348 755

Kurz

Jóga pro pokročilé / lektor: Eva Berkana


Kurz je určen všem zájemcům o hlubší praxi jógy. Ubíráme se od základů k pokročilejší praxi, která zahrnuje "údy" osmidílné cesty Královské jógy; tedy jamu, nijamu, ásanu, pránájámu, pratjáháru, dháranu, dhjánu, samádhí.

v tomto školním roce se ponoříme do tantrických a jógových technik Bihárské školy jógy Sw. Satyanandy Sarasvatí. Svým pojetím jde o integrální jógu, což znamená v podstatě klasickou jógu zahrnující mj. čtyři hlavní cesty jógy (bhaktiyoga, karmayoga, djanayoga, radjayoga). Velkou pozornost kromě fyzických cvičení a očist budeme věnovat rovněž mentálním technikám.

Praktikující se během kurzu bude ubírat dle výuky Bihárské školy jógy, od jednodušší praxe k náročnější. Pro dobrý výsledek očištění mysli a těla je vhodné být pravidelným účastníkem lekcí. 2hodinová lekce dává prostor pro ideální koncepci praxe jógy zahrnující relaxaci, ztišení smyslů a stažení pozornosti dovnitř do sebe sama, rozcvičení, praxi sestav a pranajámy. Zbývá také dostatečný prostor na první praxi koncentrace a postupně meditace.

Obvykle se uvádí, že tato praxe je určena lidem v kondici bez větších zdravotních omezení, ale...dodávám z vlastní praxe a nejen mé...tato praxe je přístupná všem, kdož nejsou líní a skutečně chtějí vnést do svého života jasný koncept ozdravování svého bytí (těla, ducha, duše) a cítí, že potřebují zařadit trocha disciplíny :-). Pak se tato praxe hodí i pro ty, jež jsou zdravotně omezení a pod vedením učitele postupně svá omezení vyzdravují a to nejen soustavnou praxí, ale i laskavým přístupem k sobě samému s důsledným dodržováním „Ahimsa“ - neubližování!

Kurz

Rezervace individuální lekce / lektor: .500 Kč

Informace k individuálním lekcím na tel.: 602 409 791.

Kurz

Hatha Joga 01 / lektor: Kačka Polomská2240 Kč

Kurz Kačky Polomské. Veškeré info o kurzech Kačky naleznete zde: kachijoga.mozello.cz/kurzy-na-zivo/

12 lekcí

Ilustrační obrázek

Seznamte se s našimi lektory

více zde