přihlášení | registrace

JÓGA POD VĚŽÍ JÓGOVÉ STUDIO

Akce/kurzy

Akce

Seminář Čchi-kung pro mírně pokročilé / lektor: externí1000 Kč

Jste srdečně zváni na jednodenní semináře ČCHI-KUNG. Od října 2019 (termíny jsou 19.10., 30.11.2019) probíhají sobotní semináře odděleně pro začátečníky (9:00 - 14:00 za 750 Kč, nevratná záloha 400 předem na účet, doplatek 350 Kč na místě) a mírně pokročilé (15:00 - 17:30 za 350 Kč platba předem na účet; tedy pro klienty, kteří se mnou absolvovali alespoň dva semináře pro začátečníky nebo čchi-kung cvičí).

Lektorka: Andrea Freiová; www.andrea-frei.cz

Cena semináře je 1000 Kč: platba předem na účet do 14.5., kde nevratná záloha je 500,-; nebo 1300 Kč hotově v den konání.

Nutná je rezervace místa (mail: andrea.frei@email.cz, tel. 605582571), kapacita je omezena.

Akce

Seminář Čchi-kung pro začátečníky / lektor: externí1000 Kč

Jste srdečně zváni na jednodenní semináře ČCHI-KUNG. Od října 2019 (termíny jsou 19.10., 30.11.2019) probíhají sobotní semináře odděleně pro začátečníky (9:00 - 14:00 za 750 Kč, nevratná záloha 400 předem na účet, doplatek 350 Kč na místě) a mírně pokročilé (15:00 - 17:30 za 350 Kč platba předem na účet; tedy pro klienty, kteří se mnou absolvovali alespoň dva semináře pro začátečníky nebo čchi-kung cvičí).

Lektorka: Andrea Freiová; www.andrea-frei.cz

Cena semináře je 1000 Kč: platba předem na účet do 14.5., kde nevratná záloha je 500,-; nebo 1300 Kč hotově v den konání.

Nutná je rezervace místa (mail: andrea.frei@email.cz, tel. 605582571), kapacita je omezena.

Akce

Úvodní workshop RYTMO -TERAPIE / lektor: René Gavlas200 Kč

Jedinečná příležitost jak sebe poznávat a rozvíjet přes Rytmus.

Využijeme rytmické hry, budeme zkoumat zvuky svého těla, hrát na perkusní nástroje, šamanské a afro-arabské bubny doumbek!

Cílem je aktivizace vnitřní síly, uvolnění napětí, rozvoj rytmického cítění, koordinace těla, větší muzikálnost, kreativita a také zábava.

Přijdej se na cestu sebepoznání díky Rytmoterapii ***

Rytmo-terapie čerpá ze zkušeností lektora se skupinovým bubnováním- Drum circle, dlouholetým koncertováním, z metod hry na tělo- Body music a hry na bicí a perkusní etnické nástroje. Je určena široké veřejnosti i aktivním hudebníkům, rozhodující je jen zájem a chuť ;))

Akce

6:30-7:30 Ranní jóga s Kačkou / lektor: Kačka Polomská150 Kč

kurz 12 lekcí za 1700,-

jednorázový vstup: 150,-

Přihlašování na telefon: 737 976 885

!Pozor! Odhlašování minimálně 12 hodin předem, jinak účtujeme plné vstupné 😀

😀 vstávání je disciplína těžká 😀

Kurz

Zdravá záda - bederní svaly / lektor: Pavlína Zemanová1150 Kč

Zážitkový minikurz pro Vaše záda, založený na přístupu vycházejícího ze školy bederní svaly - www.bedernisvaly.cz/

Ochutnejte své fluidni tekuté tělo a objevte svůj psoas - sval duše, který, když je správně tonizován a výživen, pozitivně ovlivní ostatní svaly.

Nejste-li si jisti svým zdravotním omezením, kontaktujte lektorku Pavlína Zemanová: hormonalyoga.pavlina@centrum.cz

Přihlášky zasílejte pouze na e-mail: joga@jogapodvezi.cz

Cena kurzu: 1150,-Kč / 5 setkání. Platba celé částky předem na účet studia: 2401591509/2010.

Akce

Jin jóga - workshop s Romanou Kláštereckou / lektor: externí300 Kč

Romana je majitelkou nádherného Happyoga studia v Brně.

V létě 2015 absolvovala v kanadském Vancouveru Power Vinyasa Yoga Teacher Training s Clarou Roberts Ossovou. Zájem o tichou sílu YIN jógy ji přivedl až do vancouverského kurzu Yin Yoga Teacher Training (2015), a to k samotnému Bernie Clarkovi, který patří mezi zakladatele a velké propagátory Yin jógy. Z obou kanadských školení si odvezla certifikáty. Romana na www.yinyoga.com.

Jinová jóga ji oslovila natolik, že ve vlastním vzdělávání dále pokračuje. Absolvovala víkendový workshop se Sebastianem Pucellem a Murielle Burellier, v říjnu 2016 odletěla na víkendový workshop Yin Yoga a meditace se Sarah Powers v Londýně. Jinovou jógu velmi ráda a nadšeně školí a své zkušenosti předává novým lektorům pod záštitou Power Yoga Akademie Václava Krejčíka www.poweryoga.cz/seminar/jin-joga1.

Více o Romaně: www.happyoga.cz/lektori/romana-klasterecka

Akce

Zábavné cvičení a jóga pro děti / lektor: Pavla Svobodová100 Kč

Zábavná jóga pro malé děti.

Akce

Obličejová jóga / lektor: externí783 Kč

Všimli jste si jak mají asijatky hladkou pleť? Na SriLance jsem strávila 1,5 měsíce studováním obličejové jógy.

Ráda i vás naučím jednoduché cviky, které omladí vaši pleť. Pohyb mimického svalstva zajistí zvýšenou cirkulaci krve. Krev do buněk donese větší množství kyslíku a vy se budete cítit skvěle. Na webové stránce se o kurzu dočtete více a rovnou můžete chytit svoje místo

katerinapelcova.cz/kurz-oblicejova-joga-pro-zacatecniky/.

Akce

Traditional Hatha Yoga / lektor: Bohdana Šebestová200 Kč

Tradiční Hatha jógou inspirovaná lekce pro rozproudění prány, uvolnění bloků a práci s energiemi.

Tentokrát se zaměříme na Udana Vayu, pohybující se síla směrem nahoru, která směřuje pránu z nižších čaker k horním. Primárně se nachází mezi srdcem a hlavou.

Jedná se o kompletní sadhanu (praxi), která obsahuje pranajamové techniky, mantry a ásany a bude zakončená krátkou meditační technikou Udana Vayu Kriya.

Love & Namasté

Bohdana Šebestová (RYT500)

Cena: 200,-

Rezervace přes systém studia.

Akce

Uvolňující tanec / lektor: Iveta Šugárková140 Kč

Prožijeme tanec jako mocnou medicínu a zdroj radosti. Hudbou a pohybem uvolníme emoce, zklidníme mysl, protáhneme tělo, rozproudíme stagnující energii. První část hodiny je spontánní improzvizace. Druhá část je výuková, abychom si připomněli přirozený pohyb (mimin) ve spirálách, což je praktické nejen pro tanec, ale pro život vůbec. Na závěr můžeme krátce sdílet.

Budeme si hrát, naučíme se šetřit vlastní energií. Zatančíme si na zemi, ve stoje. Bude čas i pro zkoumání detailu. Setkání nasytí naše těla i duše lehkostí, jedinečností, odvahou, hravostí, osobní sílou, radostí a sebedůvěrou. Jsme svobodní, nemusíte tančit pořád, můžete zůstat v klidu a jen pozorovat. V zastaveních se “toho" děje nejvíce :).

Vítáni jsou všichni, kdo mají rádi pohyb, hudbu, chtějí probudit divokost i jemnost, poznat principy přirozeného pohybu, vnést více šťavnatosti do života. Žádné dřívější zkušenosti s tancem nejsou potřeba. Tanec je individuální, partnera či partnerku můžete nechat doma.

Vhodné oblečení triko, elasťáky či pohodlné kalhoty.

Akce

Cvičení pro všechny s prvky jógy, pilates a pomůckami / lektor: Pavlína Zemanová140 Kč

Pondělní cvičení zaměřené na celé tělo s prvky pilates, jógy, zdravá záda, s pomůckami: overbally, rollery, masážní míčky...nebo bez pomůcek.

Kurz

Jemná jóga - kurz, uzavřená skupina / lektor: Petra Morysová1500 Kč

Uzavřená skupina pro stálé klienty.

Kurz

Jemná jóga - kurz, uzavřená skupina / lektor: Petra Morysová1500 Kč

Uzavřená skupina pro stálé klienty.

Akce

Teen Yogis 10-15 let / lektor: Pavla Svobodová1800 Kč

Kurz teen jógy od září do ledna (1. pololetí)

Pravidelný kroužek, nekoná se během prázdnin.

Kurz

Jóga pro začátečníky / lektor: Elin Masopustová1250 Kč

Pokud si kladete otázku, zda je jóga právě pro vás vhodná? Odpověď zní: "Ano.“ Jen si vybrat ten správný druh - rychlou, pomalou, střední proud - možností je nespočet. V mém kurzu pro začátečníky a mírně pokročilé zvolíme západní cestu, kdy tajemství jógy budeme odhalovat skrze poznávání svého těla. Proto se naučíte, jak správně provádět základní ásany, které si sami na konci kurzu dokážete poskládat do sekvencí, jež pro vás budou vhodné v dané chvíli po stránce fyzické i mentální. V kurzu zazní základy jógové filozofie a psychohygieny a naučíte se také základní dechové a očištěné techniky. Ano, možnosti jógy jsou nepřeberné, a proto je to tak kouzelné. Těším se na setkání v nedělních kurzech, Elin.

Cena: 1250,-Kč / 10 lekcí, Přihlášky posílejte na e-mail: joga@jogapodvezi.cz. Začínáme v neděli 13.10.

Kurz

Jóga pro začátečníky / lektor: Karin Branc1875 Kč

Od září startuje opět nový úterní kurz pro úplné začátečníky od 18:40 hodin.

Začátek 10.9., poslední lekce se bude konat 17.12. (dohromady 15 lekcí). Budeme si postupně ukazovat a zkoušet pozice, budeme navazovat na každou předešlou lekci. Zahřejeme, protáhneme a naučíme se respektovat naše tělo... Při konečné relaxaci vám budu povídat o filozofii jógy, o pozicích, budeme poslouchat mantry nebo budeme v tichu... budeme vnímat náš dech a naše srdce...

Zkusíme zahodit všechny naše denní role a užijeme si ten čas jen a jen pro sebe.

Přihlašovat se můžete už nyní na e-mail: joga@jogapodvezi.cz, cena 1875,-Kč, platba při první lekci. První týden v září 3.9. si můžete přijít vyzkoušet ukázkouvou lekci na jednorázové přihlášení a od 10.9. startuje kurz :-)

Těším se na Vás. Karin

Kurz

Jóga pro pokročilé / lektor: Bára Kovářová1750 Kč

Od září startuje opět nový středeční kurz od 17:45 hodin.

Začátek 11.9., poslední lekce se bude konat 11.12. (dohromady 14 lekcí). Moc ráda bych Vás pozvala na 14 společných, různorodých lekcí.

Vhodné pro všechny, kteří mají chuť si rozšířit svou jógovou praxi a prožít středeční podzimní podvečery se stálou a postupně se zdokonalující skupinou.

Přihlašovat se můžete už nyní na e-mail: barbora.kovarova@cviceni-bara.cz, cena 1750,-Kč, platba při první lekci. První týden v září 4.9. si můžete přijít vyzkoušet ukázkouvou lekci na jednorázové přihlášení a od 11.9. startuje kurz :-)

Budu se na Vás moc těšit. Bára

Kurz

Kurz meditací / lektor: Eva Berkana

1900 Kč/17 lekcí po 1 hod/1 hod = 111 Kč

Lekce jsou přístupné všem osobám vyjma osob s těžšími poruchami soustředění, vážnějšími psychickými onemocněními (halucinace, psychózy, schizofrenie...), dětem (záleží na věku a typu osobnosti - na dotaz),

Koncepčně smysluplný kurz meditačních technik, jež adepta postupně dovedou spontánně do stavu meditace. Meditační techniky vycházejí z Bihárské školy jógy, jež soustřeďuje starobylé techniky tantry, jógy a védské. Adepta tyto techniky vedou k vytříbení POZORNOSTI, jež se ve velmi krátkém čase pravidelné praxe překlenuje v jedno-bodovou koncentraci, kdy je již malý krůček k překlenutí se spontánně do stavu meditace - zástavy myšlenek.

Akce

Taneční lekce pro ženy / lektor: Olga Burenok140 Kč

Otevřená taneční lekce s Oljou :-)

🌸Milé a krásné ženy!🌹

Pojd'me tančit Salsu a Bačatu, naplňme své tělo pozitivní energií!💃

Co vás čeká na lekci?

1. Na začátku se rozcvičíme.

2. Naučíme se postupně jednoduché kroky Salsy a Bačaty.

3. Na konci lekce budeme ralaxovat.

Chcete se usmívat? Bavit se? Hýbat se? Naučit se něco nového a najít spoustu pozitivní energie? Přijďte si zatancovat! V současné době jsou tyto tance velmi populární po celém světě zejména díky své jednoduchosti a časté smyslnosti pro charakteristické houpavé pohyby kyčlí.

Díky tanci se uvolníte a snížíte stres, budete mít dobrou náladu a krásnou postavu!

Těší se na Vás Olga🦚

Kurz

Hormonální a jógová terapie - minikurz / lektor: Pavlína Zemanová1150 Kč

Termíny: NEDĚLE 8.9., 15.9., 22.9., 29.9., 6.10. vždy od 16:45-18:15 hodin.

Naučíte se kompletní sestavu HJT a také se starat o své tělo ve všech rovinách - fyzické i mentální. Součástí kurzu budou automasáže a aromaterapie. Povzbuzující i uvolňující přístupy. Praktické objasnění rozdílu mezi metodou Dinah Rodrigues a jinými přístupy. Kurz je primárně určen pro komorní skupinu žen 45+🌼 a ženy mladší trpící hormonální nerovnováhou.

Lektorkou je Pavlína Zemanová, která si cestu k józe našla přes dynamická aerobní cvičení, kde se svými “holkami” stárne, ale díky hormonální józe mládne.

HTJ vyučuje přes 3 roky a má tak možnost o výsledcích nejen číst, ale vidět je i na vlastní oči. S Pavlínou si můžete také domluvit individuální konzultaci nebo posílat své dotazy: hormonalyoga.pavlina@centrum.cz

Přihlášky zasílejte pouze na e-mail: joga@jogapodvezi.cz

Cena kurzu: 1150,-Kč / 5 setkání. Platba celé částky předem na účet studia: 2401591509/2010.

Akce

Sobotní pilates/jogalates pro všechny / lektor: Pavlína Zemanová140 Kč

Zveme Vás na pilates s prvky jógy s použitím rollerů pro všechny zájemce, kteří chtějí poznat nové prvky ve své jógové a pohybové praxi.

Akce

Fit tanec s vůní / lektor: Lenka Menšíková


.

Akce

Wellness víkend s jógou v hotelu Beltine Ostravice / lektoři: Bára Kovářová , Petra Morysová3500 Kč

Milí přátelé,

pojeďte si s námi zpříjemnit podzimní dny na již tradičním wellness víkendu s jógou. Ubytování včetně všech aktivit máme zajištěné v hotelu Beltine na Ostravici, viz www.beltinehotel.cz

Můžete načerpat síly ve vnitřním vyhřívaném bazénu, saunách, tepidáriu či Kneippových lázních. Poté vás bude čekat gurmánský zážitek v podobě šestichodové večeře. V ceně je snídaně formou bohatého bufetu, sobotní lehký obědový salátek, odpolední občerstvení s nápoji u wellness a župan :-)

Čeká Vás pestrý program plný jógy a pohybu.

Vlastní doprava.

Cena: 3500 Kč

Přihlášky na e-mail: joga@jogapodvezi.cz nutno zaplatit rezervační poplatek 800 Kč/1 osoba nejpozději do 10.9.2019 (tato částka slouží jako storno poplatek a je v případě zrušení rezervace po 10.9. nevratná). POZOR! Rezervace místa na pobytu je platná až po zaplacení zálohy. Doplatek 2700 Kč pak do 30.9.2019. Č.ú.: 2401591509/2010.

Těší se na Vás Bára Kovářová a Petra Morysová

Akce

Úvod do Mindfulness / lektor: externí140 Kč

Mindfulness???

ANO, právě MINDFULNESS!!!

Mindfulness je schopnost uvědomovat si, co se právě teď děje - v nás i vně. Tuto schopnost můžeme rozvíjet do dovednosti, díky které lépe zvládáme své emoce, máme odstup od zatěžujících myšlenek, vyrovnáváme se snáze s tělesným diskomfortem, dokážeme čelit stresujícímu prostředí.

Potvrzují to stovky vědeckých výzkumů posledních 20ti let zabývajících se vlivem mindfulness na duševní a tělesné zdraví, na spokojenost v životě, na zvládání stresu.

Workshop je jedinečnou příležitostí seznámit se s praxí, které bude věnovaný dvouměsíční kursu Mindfulness od října 2019.

Cena: 140,-Kč

Lektorka: Mgr. Dana Buriánová

přihlášky a info: dana.burianova@gmail.com tel.: 777974733

Akce

Jóga pro těhotné a jemná jóga pro další zájemce / lektor: Bára Kovářová140 Kč

Otevřená lekce je vhodná pro těhotné a pro začínající s jógou nebo pro zájemce, kteří se dostávají k pohybu po dlouhé době, například po úraze, nebo kteří z časových důvodů dlouho nemohli cvičit. Lekce je vhodná také pro všechny, kdo si chtějí v letních dnech odpočinout a příjemně se protáhnout.

Akce

Jóga pro těhotné a jemná jóga pro další zájemce / lektor: Petra Morysová140 Kč

Otevřená lekce je vhodná pro těhotné a pro začínající s jógou nebo pro zájemce, kteří se dostávají k pohybu po dlouhé době, například po úraze, nebo kteří z časových důvodů dlouho nemohli cvičit. Lekce je vhodná také pro všechny, kdo si chtějí v letních dnech odpočinout a příjemně se protáhnout.

Akce

Vědomá ranní jóga s Terezou / lektor: externí140 Kč

Radost z nádechu, výdechu, z nového dne - to mi dává jóga. Čeká nás hodinka vědomé ranní vinjása jógy, jemné ranní protažení i plynule na sebe navazující ásány ve spojení s dechem, pomalé i dynamičtější přechody, prostor pro zastavení se. Sama se při své praxi snažím najít klid a vnitřní sílu a to přenézt do běžného života, s tímto záměrem pak vedu i své lekce.

Akce

Půst, nejlepší doktor bez skalpelu a pilulek - přednáška / lektor: Eva Berkana250 Kč

Excelentní přednáška na téma "PŮST" přednášená zkušeným teoretikem i praktikantem půstů Michalem Citorou.

Jak přirozený může být!

​Zvířata, avšak i naši předci podstupovali půst jako běžnou součást života, rovněž v náboženství je půst pevně zakořeněn.

Půst zvládně vyléčit téměž každé onemocnění a to i ty nejobávanější.

​TAK PROČ JSME SE JEJ ZŘEKLI?

​Má-li být půst efektivní, přinést požadované "ovoce", je třeba dodržet určitá pravidla. Poslechněte si jaká a nechte se přesvědčit o výhodě půstování.

​28. 6. 2019 v 16.15 - 18.15

Jóga pod věží, FM,

250 Kč

REGISTRUJ SE: www.yoga-berkana.cz/kurzy-joga-registrace

Akce

Jóga s Martinem / lektor: Martin Pětvalský200 Kč

Jóga s Martinem je vědomý a citlivý prožitek pohybu a dechu, mysli a vědomí. Vzniká na místě propojením mých dlouholetých zkušeností z vlastní praxe a předávání jógy a aktuálních potřeb a možností právě přítomných tak, abychom se po lekci všichni cítili lépe – uvolnění, veselí, vědomí – jednoduše v pohodě. Vysvětluji, používám pomůcky, dopomoci a opravy, pozice ve dvojících, v rámci možností skupinové lekce se snažím o individuální přístup.

Akce

Óm chanting a prozpívání čaker / lektor: Eva Berkana100 Kč

Mantra - myšlenka vyjádřena slovy, posvátný zvuk.

Společný zpěv mantry všech manter - pranavy ÓM jako léčebný kruh.

Kdo potřebuje intenzivní léčbu a podporu je vítán do samého středu kruhu, kde si může lehnout či sedět. Okolní kruhy lidí zpívajících ÓM vás bude léčit. Taktéž prozpíváme a pročistíme pomocí bídža manter čakry. Vstupné dobrovolné, výtežek po zaplacení nájmu je věnován Útulku pro zvířata v Ostravě pod Nadací na pomoc zvířatům, která pěčuje o zraněné pejsky a kočičky.

REGISTRUJ SE NA AKCI ZDE: www.yoga-berkana.cz/kurzy-joga-registrace

Akce

Korekce pozdravu slunci workshop / lektor: Eva Berkana250 Kč

SURYA NAMASKARA

Korekce praxe nejběžnější jógové "rozcvičky" - pozdravu slunci. Praktický workshop, jež vede adepta

ke správnému praktikování pozdravu, poučí o zdravém zaujímání ásan, odstraní zátěžová provedení.

"Opravíme" různé druhy pozdravu slunci, i ten "váš". Čeká nás překvapení v podobě obohacení pozdravu o sluneční mantry.

Cena 2 hod workshopu: 250,- Kč

REGISTRUJ SE NA WEBU: www.yoga-berkana.cz

Akce

Příměstský Tábor Pod Věží / lektor: Pavla Svobodová2100 Kč

Přijď strávit poslední prázdninový týden s námi a užít si konec léta naplno 🌞 Pět dní plných zábavy 🍉 Čeká tě jóga, fly yoga v hamakách, výlet na lezeckou stěnu, výlety k vodě, cvičení v přírodě a vůbec spousta her a pohybu. Na své si přijdou i ti, kteří rádi malují a tvoří 💜

🍉 přihlásit se mohou děti od 6ti do 15ti let

🍉 cena 2100,-/od pondělí do pátku nebo možnost přihlášení pouze na vybrané dny - cena 450,-/jeden den

🍉 v ceně je zahrnuto vše, včetně oběda každý den, dopoledne i odpoledne zdravá svačina, pitný režim, pedagogický dozor, materiál...

🍉 Každý den chystáme pestrý program, a to od 8:00 až do 15:00 hodin

🍉 nabízíme možnost dřívějšího příchodu ráno před programem (na skoro všem se dá domluvit 😊) a hlídání až do 16:00

🍉 během dne se o vše starají zkušení vedoucí

🍉 Závazné přihlášky k dispozici u nás na recepci

🍉 další informace přidáme již brzy 💜

🍉 máte dotaz? Napište nám jej: joga@jogapodvezi.cz

Dlouho nečekejte s přihlášením, protože místa už se pomalu plní 🤸 Náš program je uzpůsoben pro menší skupinu dětí, abychom se k nám do studia vešli 🤓

Akce

Speciální Sobotní Jóga K Mezinárodnímu Dni Jógy / lektoři: Pavla Svobodová , Petra Morysová150 Kč

Jóga slaví svátek a my to oslavíme taky! Jak jinak, než něčím speciálním-prodlouženou lekcí JIN&JANG jógy s Peťkou a Pavlou 🙃

✔️první polovina lekce bude patřit elementu JANG☯️ Těšte se, čeká nás pořádná ranní rozehřívačka 🌞 Začneme sice zvolna, ale postupně přidáme na intenzitě, abychom všechno rozproudili a posílili🤸 Přes všechny chaturangy vás provede Pavla Svobodová 🕉️

✔️ druhá část nás krásně zklidní a příjemně protáhne to, co jsme předtím zahřáli - zaměříme se na element JIN☯️ budeme se válet, budeme relaxovat, bude to skvělé! Až k šavásaně vás doprovodí Petra Morysová 🕉️

✔️ po lekci vám rády uvaříme dobrý čaj a zodpovíme všechny vaše dotazy nejen o józe 😊

Cena: 150,- (hotově nebo lekce z pernamentky+doplatek)

Rezervace přes rezervační systém studia.

Těšíme se na vás!

Akce

Daflex - cvičení s pomůckou / lektor: externí200 Kč

Daflex je pomůcka, s jejíž pomocí procvičíte, posílíte a skvěle procítíte zapojení všech svalů. Protáhnete tělo a navíc budete i relaxovat. Více info na www.daflex.cz

Počet míst je omezen na 6 osob.

Lekcí Vás provede a s daflexem seznámí: Markéta Linartová

Přihlášky na e-mail: joga@jogapodvezi.cz, platba předem.

Akce

Tanec a vůně / lektor: Lenka Menšíková


Obsah a cena akce: bude upřesněno.

Akce

Kouzlo přirozené krásy / lektor: Lenka Menšíková450 Kč

Minerální kosmetika - pojď se nalíčit. Vyzkoušej si líčení s minerální kosmetikou. Objev mnoho odstínů pudrů, tvářenky, oční stíny, aj.

Přírodní péče - podlehni její kráse. Poznej hravost a krásu přírodní kosmetiky. Co vše lze doma vyrobit, jak o sebe pečovat. Přivoň si, vyzkoušej si odličování, pleťový krém či olej z čistě přírodních surovin.

Info a přihlášky: info@rosmarina.cz

Kurz

Qi Gong - Peter Fridrich / lektor: externí


Peter Fridrich

CZ +420 724 773 861

web: www.fengshuiforlife.eu

Akce

ÁSANA - správné zaujímání ásan, praktický ws / lektor: Eva Berkana250 Kč

Během dvou hodin probereme a prakticky nacvičíme správné zaujímání ásan; probereme všeobecné zásady zaujímání ásan předklonových, úklonových, záklonových, rotačních, rovnovážných a obrácených pozic. Velmi podrobně si ozřejmíme nejen účinky ásan, ale také kontraindikace, tedy, pro koho určité ásany jsou nevhodné, ne-li nebezpečné. Workshop má za cíl adepty jógy přivést k vědomému tělesnému prožitku tak, aby si člověk neškodil, ale prospíval svému tělu a potažmu celému svému bytí.

Akce

Workshop prolévání nosu / lektor: Eva Berkana140 Kč

Velmi dobrý pomocník v léčbě alergií, astmatu, chronické rýmy, ale i té akutní, obrovská pomoc dětem a mnohé další účinky vám přinese prolévání nosu. Praktický workhop, jež vás nejen teoreticky naučí a přesvědčí o velkých pozitivech této očistné techniky, ale praktický nácvik techniky! Registrace na webu: www.yoga-berkana.cz/kurzy-joga-registrace Cena 130 Kč.

Akce

Fasciální jóga s pomůckami / lektor: Pavlína Zemanová200 Kč

Fascia jóga - jógové ásany a pomůcky k uvolnění fascií. Roller, balanční čočka, masažní míčky. Vhodné pro všechny i aktivní sportovce bez předchozí zkušenosti s jógou. Omezený počet míst (kvůli počtu pomůcek) .

Cena: 200,-Kč/2 body z permanentky

Akce

!Zrušeno!Yoga dance / lektor: Kristýna Stupková200 Kč

Srdečně vás zveme na sobotní jógu, tentokrát v tanečním stylu. Dance yoga je dynamičtější jóga, kdy jednotlivé asány (jak mobilizační, protahující, tak posilovací) spojíme do jedné choreografie a vytvoříme tak krásný celek. Těšte se na jógu v doprovodu s hudbou, na relaxaci i kratičké vyprávění o józe v Indii s občerstvením.

Cena: 200 Kč/ 2 vstupy z permanentky

Akce

Core yoga – zdravá záda / lektor: Kristýna Stupková200 Kč

Srdečně vás zveme na sobotní jógu, tentokrát ve rehabilitačním stylu. Při core yoga se klade důraz na zapojení hlubokých stabilizačních svalů (HSS - pánevní dno, příčný břišní sval, multifídy, bránice, svaly okolo kloubů), které jsou zodpovědné za držení našeho těla a kvalitu pohybu. V ásanach se budeme věnovat rolování páteře, rotacím, předklonům i záklonům. Zaměříme se na uvolnění svalů v oblasti beder i krční páteře. Po relaxaci jednotlivé cviky rozebereme a popovídáme si o funkci hlubokých svalů.

Cena: 200 Kč/ 2 vstupy z permanentky

Akce

Vege a raw dobroty - praktický workshop / lektor: Pavlína Zemanová650 Kč

Přijďte se naučit připravovat zdravé dobroty a pohoštění - pomazánky, čočková majonéza, kešu sýr, vege tataráčky (například z dýně a sušených rajčat). Workshop je praktický a domů si odnesete vzorky jídel, které si vlastnoručně připravíte, vč. receptů.

Lektorka: Pavlína Zemanová

Cena: 650,-Kč (v ceně jsou suroviny, zapůjčení kuchyňských potřeb...nemusíte si s sebou vůbec nic nosit)

Max.: 8 účastníků

Platba předem na účet studia: 2401591509/2010, rezervace po připsání částky na b.ú.

Akce

Zábavné vege pohoštění / lektor: Pavlína Zemanová650 Kč

Přijďte se naučit připravovat raw pohoštění - pomazánky, raw dobroty. Workshop je praktický a domů si odnesete vzorky jídel, které si vlastnoručně připravíte, vč. receptů.

Lektorka: Pavlína Zemanová

Cena: 650,-Kč (v ceně jsou suroviny, zapůjčení kuchyňských potřeb...nemusíte si s sebou vůbec nic nosit)

Max.: 8 účastníků

Platba předem na účet studia: 2401591509/2010, rezervace po připsání částky na b.ú.

Akce

PLNĚ OBSAZENO! Indická kuchyně - příprava indických dobrot / lektor: externí650 Kč

Chcete si umět sami připravit indický oběd? Praktický workshop v kuchyni, kde si každý účastník zkouší a vaří sám: Channa masala, čatní, chappati, slaďounká halva, rajta, lassi, palak.

Lektorka: Pavlína Zemanová

Cena: 650,-Kč (v ceně jsou suroviny, zapůjčení kuchyňských potřeb...nemusíte si s sebou vůbec nic nosit)

Max.: 8 účastníků

Platba předem na účet studia: 2401591509/2010, rezervace po připsání částky na b.ú.

Akce

Ranní velkopáteční jóga / lektor: Renča Koloničná140 Kč

Srdečně Vás zvu na velikonoční ranní jógu, při které nastartujeme den příjemným protažením celého těla, rozproudíme energii, vyčistíme mysl a navíc spálíme nějaké ty kalorie před velikonočním hodováním 😉 Meditaci si užijeme s tóny tibetské mísy, která krásně zharmonizuje ☯️ naše čakry Těším se na Vás Renča 🕉️

Kurz

Jóga pro začátečníky / lektor: Kačka Polomská1700 Kč

www.kachijoga.mozello.com

start 2.9. 2019, cena 1700,- / 12 lekcí / 65 min. var. symbol 001

PŘIHLÁŠENÍ : Zasláním zálohy 300,- (pro fly yogu 350,-) na účet 212073092/0600

ZPRÁVA PRO PŘÍJEMCE - variabilní symbol, vaše jméno + emailová adresa kam zašlu veškeré info o kurzu. (příklad: 001 Kateřina Polomská kachijoga@gmail.com)

Akce

Access Bars certifikovaný kurz / lektor: externí6000 Kč

Certifikaný kurz

Akce

Jóga pro pokročilé / lektor: Kačka Polomská1800 Kč

www.kachijoga.mozello.com

start 3.10. 2019, cena 1800,- / 12 lekcí / 70 min. var. symbol 007

PŘIHLÁŠENÍ : Zasláním zálohy 300,- (pro fly yogu 350,-) na účet 212073092/0600

ZPRÁVA PRO PŘÍJEMCE - variabilní symbol, vaše jméno + emailová adresa kam zašlu veškeré info o kurzu. (příklad: 007 Kateřina Polomská kachijoga@gmail.com)

Kurz

Nalaďte se na léto / lektor: Bára Kovářová125 Kč

Milí přátelé,

ráda bych Vás pozvala na pokračování kurzu, který bude probíhat opět každou středu od 17:45. (do konce června, 9 setkání).

Pomocí dechových technik, tělesných zámků, asistenci v asánách rozšíříme postupně svou jogovou praxi. Cena: kurzovné 9x125 Kč, celkem 1125 Kč.

Kurz

Narozeninový jóga den - program :-) / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Netušené účinky jógy / lektor: Eva Berkana


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Relaxace s mísami-Petr Litvák a / lektor: Renča Koloničná


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

JIN jóga-Romana Klášterecká / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

TČM-Jolka Jendřejčíková / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Freestyle Jóga-Tom Mamula / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Jóga pro zdravá záda-Veronika Šilerová / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Emoce a zdraví-Petr Litvák / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Jemná jóga-Andrea Tomanová / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Powerjóga-Veronika Beránková / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Jezme s rozumem-Eva Čubová / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Jóga s mluvenou meditací / lektor: Linda Michnnová


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Broga/Powerjóga-Sisa Kloda / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Dru yoga, Sam Thorne / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Tělo - nejbližší rádce i přítel / lektor: Elin Masopustová


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Čakra jóga / lektor: Bára Kovářová


a

Akce

Thajské omlazující rituály-R. Ptáčníková / lektor: externí


Jógový narozeninový den pro účastníky se zakoupenou vstupenkou.

Akce

Mindfulness ve vztazích / lektor: externí140 Kč

MINDFULNESS je schopnost uvědomovat si, s respektem, co se právě teď děje - v nás i vně. Díky tomu můžeme lépe zvládat své emoce, mít odstup od zatěžujících myšlenek. Dokážeme se lépe vyrovnat se stresem jakéhokoli druhu. Tento workshop je pozvánkou k prozkoumávání sebe v interakci s druhým, krokem k vědomějšímu vztahování se.

Lektorka: Mgr. Dana Buriánová

přihlášky a info: dana.burianova@gmail.com tel.: 777974733

Akce

Pilates - každý pátek na závěr týdne / lektor: Kristýna Stupková140 Kč

PILATES je metoda cvičení, která má pozitivní účinky především na správné držení těla a zdravou a mobilní páteř. Pokud držíme naše tělo správně, v ose, váhu rozkládáme do obou chodidel, a naše záda jsou v neutrálním postavení, pak se můžeme vyhnout bolestem zad, vyhřezlým ploténkám, hrbu nebo přílišnému prohnutí.

Díky cvičení Pilates se naučíme zaktivovat naše hluboké svaly (příčný břišní sval, pánevní dno, multifídy, bránice), které jsou zodpovědně právě za správné držení našeho těla. Pokud zaktivujeme hluboké stabilizátory, tak začnout být aktivní sami od sebe, aniž bychom se je snažili ovlivniti, i během dne, mimo cvičení. Povrchové svaly, které se snadno unaví, tudíž nebudou vykonávat práci za ně a budou mít prostor k uvolnění přebytečného napětí. Když tedy nebudou tolik přemáhané, nebudou nás ani bolet.

Dalším jedinečným účinkem Pilates je vliv na záda a páteř. Díky mobilizaci páteře a zpevnění stabilizátoru okolo ní, budou naše záda zdravější, pohyblivější, a tudíž bez bolesti. Do metody Pilates patří i mobilizace kyčelních kloubů, jejichž bolest, zatuhlost nebo přílišná hypermobilita se vyskytuje pořád častěji.

Okrem toho, zpevňujeme a prodlužujeme při cvičení Pilates svaly na našem těle, a tím pádem je toto cvičení skvělé k podpoře snížení váhy, zúžení pasu, nohou a rukou především na jaře před létem.

Akce

Hatha Yoga - Inner Ilumination s Boďou Šebestovou / lektor: Bohdana Šebestová200 Kč

Tradiční Hatha jógou inspirovaná lekce pro rozproudění prány, uvolnění bloků a práci s energiemi. V úvodu si vysvětlíme, co se skrývá pod pojmem “vayu”. Provedu vás Samana Vayu Kryiou (technikou pro vnitřní iluminaci,) na kterou v hlavní části lekce navážeme jógovým plynutím a zakončíme krátkou meditací „Bhuta Shuddhi“ pro očištění energetických center.

Love & Namasté

Bohdana Šebestová (RYT500)

Cena: 200,-

Rezervace přes systém studia.

Akce

Přednáška k hypnoporodu / lektor: externí100 Kč

Přemýšlíte o kurzu Hypnoporodu a chcete slyšet více? Máte jedinečnou příležitost se vše dozvědět na této skvělé přednášce.

Tímto vás zveme na příjemné setkání, kde vám vysvětlíme, co to Hypnoporod vlastně je, jak vám může pomoci v těhotenství a při porodu vašeho miminka. Popovídáme si také o tom, jak vypadají naše kurzy a co můžete očekávat. Nakonec si uděláme také krátkou relaxaci pro příjemný spánek a bude čas na dotazy a seznámení.

Tuto přednáškou vás provede spoluzakladatelka Jemného Zrození Michaela Kalusová.

Cena přednášky je 100Kč za pár či jednotlivce.

Lektorka: Michaela Kalusová, spoluzakladatelka Jemného Zrození, www.jemnezrozeni.cz

Lektorka: Draha Sokolová

Akce

Yoga Antistress / lektor: Kristýna Stupková140 Kč

Otevřenou lekci může vyzkoušet každý: muž či žena, zdatný jogín i ten, kdo s jógou teprve začíná...

„Inhale energy,

Exhale stress“

Pranajáma, ásany i meditace ovlivňují nervový systém, který funguje zcela autonomně. V dnešní uspěchané a rychle rozvíjející se době fungujeme v sympatickém nervovém systému. Tělo a psyché je tudíž v napětí, čeká na útok nebo útěk, do těla se uvolňuje kortizol a adrenalin, zhoršují se trávicí funkce, zužují se cévy, svaly se stahují, klouby tuhnou a vnitřně se cítíme neklidní, ve stresu. Jóga nám umožňuje přepnout do parasympatického nervového systému a tím pádem uvolnit přebytečné napětí, zklidnit roztěkané myšlenky, zlepšit trávení, vylučovaní, prokrvení, odpoutat se od stresu, a tím pádem se dostat do psychické pohody.

Akce

Yoga Antistress / lektor: Kristýna Stupková200 Kč

Pranajáma, ásany i meditace ovlivňují nervový systém, který funguje zcela autonomně. V dnešní uspěchané a rychle rozvíjející se době fungujeme v sympatickém nervovém systému. Tělo a psyché je tudíž v napětí, čeká na útok nebo útěk, do těla se uvolňuje kortizol a adrenalin, zhoršují se trávicí funkce, zužují se cévy, svaly se stahují, klouby tuhnou a vnitřně se cítíme neklidní, ve stresu. Jóga nám umožňuje přepnout do parasympatického nervového systému a tím pádem uvolnit přebytečné napětí, zklidnit roztěkané myšlenky, zlepšit trávení, vylučovaní, prokrvení, odpoutat se od stresu, a tím pádem se dostat do psychické pohody.

Na 2hodinové lekci nás čeká praxe jógy a poté rozbor lekce a fungování jógy na náš nervový systém.

V ceně: materiály, zdravé občerstvení, čaj

Cena: 200 Kč, lze i z permanentky

Lektor: Kristýna Stupková (certifikovaný instruktor jógy, fly yogy, pilates a rychlých fitness lekcí)

Akce

❤Partnerská jóga s občerstvením / lektor: externí150 Kč

Partnerská jóga při svíčkách s Pavlínou Zemanovou

Jemné jogové protažení ve dvojicích, partner může být i kamarádka, dcera, syn..... kdokoliv :-) Pokud nemáte svého parťáka , nevadí, přihlaste se taky – určitě nezůstanete sami.

Po lekci si můžete zakoupit vegetariánské sushi (6ks za 80Kč nebo raw dortík za 50Kč, nuto objednat předem).

Cena: 150Kč/osoba (bez občerstvení)

Rezervace místa na joga@jogapodvezi.cz, do e-mailu, prosím, napište své objednávky na sushi a raw dortíky.

Akce

Seminář Čchi-kung / lektor: externí1000 Kč

Jste srdečně zváni na jednodenní semináře ČCHI-KUNG. Od října 2019 (termíny jsou 19.10., 30.11.2019) probíhají sobotní semináře odděleně pro začátečníky (9:00 - 14:00 za 750 Kč, nevratná záloha 400 předem na účet, doplatek 350 Kč na místě) a mírně pokročilé (15:00 - 17:30 za 350 Kč platba předem na účet; tedy pro klienty, kteří se mnou absolvovali alespoň dva semináře pro začátečníky nebo čchi-kung cvičí).

Lektorka: Andrea Freiová; www.andrea-frei.cz

Cena semináře je 1000 Kč: platba předem na účet do 14.5., kde nevratná záloha je 500,-; nebo 1300 Kč hotově v den konání.

Nutná je rezervace místa (mail: andrea.frei@email.cz, tel. 605582571), kapacita je omezena.

Akce

Festival těla i duše / lektor: externí400 Kč

Všechny srdečně zveme na Ezoterický festival s tematikou osobního rozvoje a intuitivního vnímání.

Přihlášky: www.oazavedomi.cz a tel.: 777 806 456

Akce

Jógový speciál: Workshop balancí na rukách / lektor: Pavla Svobodová200 Kč

Workshop balancí na rukách

Kurz

Kurz Hypnoporodu / lektor: externí1950 Kč

Lektorka: Draha Sokolová

Jednodenní Kurz Hypnoporodu je vhodný pro ženy, které již mají komplexní informace o porodu a chtějí se zaměřit pouze na hypnoporodní techniky. Je určený také pro ženy, které již v minulosti navštívily náš dvoudenní kurz a chtějí si zopakovat a připomenout techniky hypnoporodu nebo také pro ženy, které komplexní informace získaly jinde a chtějí se dále rozvíjet.

Tento kurz je pouze pro ženy.

Kurz zahrnuje relaxace, vizualizace, afirmace, dýchací techniky a jejich procvičování.

více informací zde: jemnezrozeni.cz/kurzy/

Kurz

Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem / lektor: externí


Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem s Michaelou Kalusovou

Tento kurz je rozdělen do dvou po sobě jdoucích sobot a je určený párům i jednotlivcům. Součástí kurzu jsou hypnoporodní techniky, které vám pomocí relaxací, vizualizací, afirmací a dýchacích technik pomůžou při porodu setrvat v klidu a uvolnění.

Cena je 3750Kc za par a 2950Kc za jednotlivce.

Jak se mám na kurz přihlásit?

Na webu Jemného Zrození jemnezrozeni.cz/termin/4960/

Po vyplnění přihlášky a registrace do našeho systému vám přijde potvrzovací email.

FB udalost je tady: www.facebook.com/events/607095493043755/

Akce

Novoroční jemná jóga / lektor: Petra Morysová140 Kč

Jak na Nový rok tak po celý rok 2019!

Cena: Běžné vstupné

Akce

Vibrační lázeň / lektor: externí200 Kč

Přátelé, na prastaré nástroje Východu tvořím zvukové obrazy plné pozitivních vibrací, které vás na fyzické úrovni příjemně vyladí,nabijí energií a pomohou vám otevřít se své vlastní metafyzické dimenzi.

Přijďte si užít vibrační lázeň.

Těší se na Vás Pavel

info: www.facebook.com/zpivajicimisy.cz/

ukázky: www.facebook.com/zpivajicimisy.cz/videos/302184533920134/

Akce

Mundfulness ve vztazích a komunikaci / lektor: externí4600 Kč

MINDFULNESS umožňuje ZVLÁDAT STRES, ZÁTĚŽ jakéhokoli druhu - vyrovnat se s nepříjemnými pocity, obtěžujícími myšlenkami, zahlcujícími emocemi, fyzickým diskomfortem.

Je to dovednost, kterou může každý z nás rozvíjet.

Lektorka: Mgr. Dana Buriánová

přihlášky a info: dana.burianova@gmail.com tel.: 777974733

Akce

Seminář Brýle? - Odkládám! / lektor: externí3000 Kč

2- denní praktický, prožitkový seminář

Obsah semináře:

Seminář vás provede základní teorií vidění

Naučíte se základní cvičení na uvolnění páteře a kloubů

Projdeme si jak obecné cviky na oči, tak cviky, které jsou zaměřené na konkrétní oční vady

Naučíme se, jak oči správně uvolnit a relaxovat

Užijete si několik vedených relaxací

Řekneme si, jak vidění ovlivňuje naše vnitřní nastavení, co můžeme dělat s emocemi, které nám do vidění zasahují a pro toho, kdo bude mít zájem, můžeme řadu emocí přímo na místě odblokovat

Seminář vás sám o sobě nezbaví brýlí, ale ukáže vám cestu, jak toho s nevelkým úsilím a pravidelností dokázat v řádu několika týdnů až měsíců (v závislosti na tom, kolik dioptrií máte). A zároveň vám ukáže, jak se uvolnit nejen do vidění, ale do života vůbec.

Lektorka: Jana Pozlovská

Přihlášky a informace: www.centrumzdravehovideni.cz/bryle-odkladam

odkaz na stránku s registračním formulářem

www.centrumzdravehovideni.cz/nfeEvent-43963451f8f61c26e5334032e038ce40

Cena: 3000,- při platbě předem a 3500,- týden předem a na místě

Akce

Let´s Dance - taneční kroužek pro děti / lektor: externí100 Kč

ZÁBAVNÉ CVIČENÍ A TANEC PRO DĚTI 6-9 LET🐧 LET´S DANCE!

Dopřejte svým malým školákům odpočinek od školních starostí a nechte je prožívat radost z pohybu. Taneční průprava dětí naučí správnému držení těla a poskytne zábavnou formou základy tance. Přihlášky na e-mail: joga@jogapodvezi.cz

Cena: 100,-/1 lekce

Kurz

Tchaj-ťi pro začátečníky / lektor: Michal Poledník1000 Kč

ceny pro dospělé: celý cyklus / 1000,- Kč; jednorázový vstup / 100,- Kč

Přihlášky na e-mail: tchajti.fm@gmail.com

Více info na tchajti.wordpress.com/tajci-zacatecnici-frydek-streda/

Akce

Qi Gong aneb Jak cvičí shaolinští mniši / lektor: externí140 Kč

Meditace, Qi gong, Tai ji, Shaolin Kung fu, Mei Hua Quan a Čínská medicína

Rád bych Vás během dobrovolného semináře seznámil se základy, které jsem se naučil během svého výcviku v Songshan Shaolin Traditional Wushu Academy, pod vedením Shifu Shi Yan Jun – 34th Generation Shaolin Warrior Monk.

V semináři Vás seznámím především s důležitostí uvolnění mysli, protažení těla a hlavně dýchání. Dozvíte se zejména proč dýchání a energie cchi zásadně ovlivňují naše zdraví. Mniši také kladou důraz na posílení vnitřních orgánů, díky kterým se naučíte lépe vnímat své tělo, budete se cítit šťastnější a tím pomáhat k uzdravení těla. Ukážu Vám, jak efektivně a jednoduše se můžete protahovat a pracovat se svým tělem sami doma, nebo na místě kde je Vám příjemné nabírat energii.

Seminář je určen zejména pro osoby, které by se chtěly v životě naučit zvládat stres nebo potřebují zvýšit své tělesné zdraví a nastartovat metabolismus pro přirozenou regeneraci těla. Dále je vhodný pro ty, jež by se chtěly dozvědět více o životě v budhistickém chrámu a o mých zkušenostech s tradiční čínskou medicínou. Tak přijďte vyzkoušet něco netradičního, Adam Vrubel

Akce

Osho - dynamická meditace / lektor: externí100 Kč

Osho - Dynamická meditace je soubor dechového a fyzického cvičení, která je nakonec spojena s uvolněním. Dynamická meditace je velmi efektivní a je vedena aktivní formou, která slouží zejména k tomu, abychom se uměli uvolnit, zbavit se vnitřního stresu a napětí.

Meditace je vhodná pro lidi, kteří chtějí:

uvolnitt vnitřní napětí

poznat sebe samotné

objevit svoje staré vzorce chování, které Vás mohou v životě brzdit nebo omezovat

uchopit přítomný okamžik TADY A TEĎ

Lektor: Petr Litvák

Lotosový sál má specifickou akustiku a zvuk z reprobeden, které jsou nachystány, to ještě znásobí.

Volný oděv.

Kurz

Hathajóga pro začátečníky / lektor: Elin Masopustová1250 Kč

V zimním kurzu hathajogy pro začátečníky se naučíte základní jógové sestavy, pochopíte kdy, a především jak mají být prováděny. Pozornost bude kladena na správné provedení ásan, budete vědět, kdy jsou pro vás dané pozice vhodné a kdy se jim raději věnovat nebudete. Naučíte se používat svůj dech, kterým nejen očistíte svá fyzická těla, ale zároveň zharmonizujete svou osobnost. Seznámím Vás se základními mudrami a očistnýmí technikami, jejich použitím a významem. Toto bude hlavní náplň 10 lekcí, které jen okrajově nastíní nevyčerpatelné možnosti jógové praxe.

Každou neděli od 13.1.2019, 10 lekcí/1250,-Kč.

Pokud by někdo výjimečně nemohl přijít, může si nahradit lekci s Elin v pondělí.

Přihlášky zasílejte na e-mail: joga@jogapodvezi.cz

Počet míst je omezen na skupinku 6-12 účastníků.

Akce

Jóga Nidra aneb Jógový spánek / lektor: Elin Masopustová140 Kč

Přátelé jógy,

nastal čas, kdy tma definitivně převzala vládu, tělo potřebuje více odpočinku a duše klidu. Proto Vás zvu na lekci, kde uvolníme těla pomocí jemného protahování a řízenou hlubokou relaxací, tzv. Jóga nidrou. Jóga nidra pozitivně ovlivňuje nejen fyzický stav těla, ale také psychiku, uklidňuje, revitalizuje a nastartuje náš přirozený samoléčebný systém. Při této metodě se postupně dostáváte do hladiny alfa, kdy je jednodušší programovat mozek. A tak si budeme tvořit svůj malý Ráj na Zemi, po kterém každý někde hluboko v nitru touží.

Budu ráda Vaší průvodkyní a moc se těším na setkání

Elin

Cena: běžné vstupné na lekci a permanentky

Akce

Rockin Vinyasa s Boďou a Colinem / lektor: Bohdana Šebestová250 Kč

Vinyasa s živým kytarovým doprovodem.

Přihlašování přes rezervační systém studia: www.jogapodvezi.cz/rozvrh/2018-12-14

Cena: 250,-Kč. Platba celé částky předem na účet studia: 2201414807/2010 nebo předem hotově v recepci.

Akce

Vánoční jógový workshop / lektor: Kačka Polomská200 Kč

Zvu vás na vánoční workshop Hatha jógy kde se budeme věnovat správnému provedení pozic. Lekce bude sem tam proložena pár větami k různým asánám a nebudou chybět asistence v pozicích. :)

Na konci nás bude čekat aroma relaxace s tibetskou mísou ♥

Lekci zakončíme čajem z Indie, který jsem si od tamtud dovezla a samozřejmě vám ráda odpovím na případné dotazy :)

Cena WS 200,-

REZERVACE: na emailu kachijoga@gmail.com, zde na facebooku :) nebo v systému studia jóga pod věží :)

Hezký den a budu se moc těšit na vánoční jógování.

Akce

Hatha flow s meditací “japamala” / lektor: Bohdana Šebestová200 Kč

Hatha flow s meditací “japamala”

Dvouhodinové jógové plynutí proloženo mantrami a pranajámou zakončíme meditací s málou. Řekneme si, co je mála a a vysvětlíme si, jak se používá. Součástí lekce nebude jen ásanové plynutí, ale také dýchací techniky, bandhy (zámky) a doprovodíme vybrané asány zvukem manter.

Pokud máte již svou málu, vemte ji s sebou na lekci. Pokud málu nemáte, bude vám zapůjčena.

Kurz

Hathajóga / lektor: Kačka Polomská1700 Kč

PONDĚLÍ 19:00 FRÝDEK - MÍSTEK, Pod Věží - Jóga pro pokročilé (20 osob) start 14.1. 2019, cena 1700,- / 15 lekcí/ 75min.

Veškeré informace o kurzech a přihlášení se do nich najdete zde kachijoga.mozello.com/aktuality-1/

Akce

Rodinné konstelace / lektor: externí500 Kč

Seznámíme se s rodinnými konstelacemi. K čemu přispívají, jak a čím nás mohou obohatit.Konstelace na různá životní témata, které můžou vyplynout ze setkání, nebo si můžeme téma přinést připravené. Podíváme se společně na témata z jiného pohledu, než jsme zvyklí.

Více informací o rodinných konstelacích a PŘIHLÁŠKY na www.masazepeli.cz

Cena 500 Kč. Občerstvení, káva, čaj zajištěno.

Vzhledem k nainstalované podlaze, na kterou nelze položit židle, je sezení zajištěno na tzv. bobcích, válcích, karimatkách, doporučuji volné oblečení, sportovního charakteru.

Příjemné dny Vám přeje Petr Litvák.

Akce

Novoroční jóga s hudební relaxací / lektoři: Bára Kovářová , René Gavlas150 Kč

Novoroční powerjóga s Bárou (50 minut), zakončená relaxací s nástroji vedenou Reném Gavlasem (40 minut).

Akce

Silvestrovská jóga / lektor: Renča Koloničná140 Kč

Krásný den🙂

zvu Vás na silvestrovskou ranní jógu vhodnou pro začátečníky i pokročilé.

Pojďme se příjemně naladit a protáhnout před příchodem dalšího roku, procítit každou asánu a třeba i shodit nějaké ty kalorie po vánočním hodování. 😋

V meditaci za zvuku tibetské mísy si uvědomit, co krásné nám přinesl rok 2018 a co si přejeme přitáhnout v roce 2019. 🎉

Těším se na Vás 😉

🕉️ Renča 🕉️

Kurz

Hathajóga / lektor: Kačka Polomská1700 Kč

PONDĚLÍ 19:00 FRÝDEK - MÍSTEK, Pod Věží - Hatha jóga (20 osob) start 14.1. 2019, cena 1700,- / 15 lekcí/ 75min.

Veškeré informace o kurzech a přihlášení se do nich najdete zde kachijoga.mozello.com/aktuality-1/

Jakékoli další dotazy posílejte na email kachijoga@gmail.com

Ráda odpovím na všechny nejasnosti :)

Kačka

Akce

Kirtan a povídání o józe / lektor: Bohdana Šebestová100 Kč

Kirtan s Boďou Šebestovou

Naše setkání zahájíme povídáním o józe, vysvětlíme si jednu z indických filozofií “Sankya filozofie”, která souvisí s mantrou všech manter OM. Ukážeme si, co způsobují vibrace a pochopíte proč jsou mantry důležitou součástí jógy. Přiblížím vám, co se skrývá za větou “sjednocení těla, mysli a duše” vysvětlíme si proudění energií v našem těle, zjistíte , co se děje ve vašem těle, když praktikujete jógu a to nejen asánovou praxi. V další části bude na programu kirtan, který je součástí Bhakti jógy. Zpívání a opakování manter nás odvádí z mysli do srdce, naplňuje láskou a léčivou životní energií.

Kírtan je zážitek jako žádný jiný. Spojuje krásné slova mantry s vibrující, radostnou hudbou, která pozvedá duši a energetizuje tělo. Jeho krása spočívá v jeho jednoduchosti. Ačkoli tradice kírtanu má svůj původ v dávné Indii, není pro naši dobu o nic méně významná. Se vzrůstajícími nároky na průměrný pracovní život je kírtan možná ještě blahodárnější než kdy jindy.

Při zpěvu manter za doprovodu harmonia, kytary a bubnu společně vytvoříme energii a vibrace, díky kterým se dostaneme na frekvence soucitu a necháme okouzlující melodie nás přivést do stavu harmonie a štěstí.

Nemusíte mít obavy, že neznáte slova manter, každou jednotlivou mantru si vysvětlíme a její slova budou promítána na video projekci. Melodii vám vždy předzpíváme a vy pokud budete chtít, se k nám svým zpěvem přidáte nebo můžete jen tiše mantry opakovat ve vlastní mysli a užívat si sílu vibrace.

Na setkání s vámi se těší Bohdana, Eva a René

Harmonium: Bohdana Šebestová

Kytara: Eva Kubějová

Buben: René Gavlas

Cena: Běžné vstupné

Rezervace přes rezervační systém.

Kurz

Od zimního zastavení k jarnímu probouzení / lektor: Bára Kovářová140 Kč

Milí přátelé,

ráda bych Vás pozvala na novou lekci, která bude probíhat každou středu od 17:45. Do konce roku otevřená lekce, kde můžete přijít vyzkoušet, od Nového roku KURZ (do konce dubna, 15 setkání).

"Od zimního zastavení k jarnímu probouzení"

Pomocí dechových technik, tělesných zámků, asistenci v asánách rozšíříme postupně svou jogovou praxi. Cena: kurzovné 15x125 Kč, celkem 1875 Kč, do 24.4.

Akce

Štěpánské sváteční jógování / lektor: Petra Morysová


Sváteční jemná jóga s Petrou jako poděkování (zdarma).

Kurz

Školení pedagogů-uzavřená skupina / lektor: externí


Další vždělávání pedagogů.

Akce

Jemná jóga při svíčkách / lektor: Petra Morysová140 Kč

Přijďte strávit podzimní podvečer s jógou při svíčkách.

Jemná lekce pro všechny, kdo chtějí zakončit den zlehka, v klidnějším tempu, pro všechny, kdo si chtějí odpočinout, ale přitom se protáhnout a něco pro sebe udělat. Na úvod lekce uvolníme tělo, prodloužíme dech a nastavíme plný jógový dech, zakončíme relaxací s aromaterapií.

Vhodné pro začátečníky.

Lekcí Vás provede: Petra Morysová

Zájemci, prosím, hlaste se přes rezervační systém nebo e-mailem: joga@jogapodvezi.cz

Cena: běžný vstup na permanentku nebo jednorázově 140,-Kč

Akce

Břišní tanec pro radost a ženství / lektor: externí390 Kč

Workshop orientálního tance pro radost a ženství

Milé ženy,

dovolte, abychom Vás pozvaly na workshop "Břišní tanec - tanec pro radost a ženství".

Tento seminář je určen pro ženy a dívky, které rády podpoří svou ženskost a chtějí si zatancovat pro radost, krásu a zdraví.

Břišní tance je jeden z nejstarších tanců na světě. Sloužil k vyjadřování aktu práce, narození, lidství a sexuality. Oslavoval samotný život, který byl spojován s krásou ženy.

Ženy jím vyjadřovaly své hluboké city a svůj soulad s přírodou.

Nač se můžete těšit:

TANEC: Seznámíme se základními prvky tance a jejich kombinacemi.

ŽENSKOST: Probudíme v sobě ženskost a ladnost pomocí smyslných pohybů ženského těla.

TĚLO A MYSL: Orientálním tancem si zpevníme tělo a projasníme mysl.

ENERGIE: Tanec je zdrojem energie a inspirace.

Prohlubte v sobě ženskost a probuďte v sobě královnu.

lektorka: Gabka Hamerská

cena: 390Kč

rezervace a info: gabka@zenyzeme.cz nebo 731 037 900

ZVEME VÁS K TANCI PLNÉMU ENERGIE, EMOCÍ A ŽENSTVÍ.

Probuďte v sobě KRÁLOVNU.

O mě, o nás ŽENÁCH a dalších našich akcích na www.zenyzeme.cz.

Těšíme se na Vás

Gabka Hamerská a Ženy ZeMě

Akce

Wheel Yoga / lektor: externí150 Kč

Lekce s kolečkem jsou veselé, hravé a adrenalinové. Jóga s kolečkem posiluje hluboký stabilazační systém a napomáhá správnému držení těla.

Díky kolečku zpevníte své tělo, naučíte se pracovat se středem těla, posílíte stabilitu, protáhnete tělo, promasírujete… ale – co je nejdůležitější – budete se cítít krásně 🙂 a budete odcházet šťastní, spokojení a nabití…

Lekce wheel jógy je určena pro všechny z vás, kteří máte chuť na sobě pracovat, cítit se dobře ve svém těle…pro muže, ženy, náctileté… pro začátečníky i pokročilé, pro sportovce i nesportovce, joginy i nejoginy.

Lektorka: Monika Lepková

Cena: 150,- (včetně zapůjčení kolečka)

Rezervace v rezervačním systému.

Akce

Relaxace s muzikoterapií / lektor: René Gavlas200 Kč

Hudební relaxace s nástroji a kontrabasem :-)

Prožitkový koncert. Program bude upřesněn.

Lektor: René Gavlas

Cena: 200,-Kč (nebo 2 body z permanentky)

Přihlašování v rezervačním sytému studia.

Akce

Mantra projekt / lektor: Eva Berkana100 Kč

MANTRA PROJEKT

Díl 3. Gate gate

Prosíme o registraci na akci zde: www.yoga-berkana.cz/kurzy-joga-registrace

Mantra projekt je cyklus společné praxe zpěvů či pronášení manter. Společným zpěvem prolínajících se hlasů zúčastněných lze zažít pocit krásy, nádherných zvuků a souzvuků, pocitu sounáležitosti a jedinečné společné síly. Zážitek, který pozvedne na mnoho dní.

Vstupné dobrovolné (doporučené min.100 Kč) na pokrytá energií studia. Nadbytek vstupného bude věnován na podporu Nadace na pomoc zvířatům v Ostravě.

Akce

Wellness víkend na hotelu Bauer Bílá / lektoři: Bára Kovářová , Petra Morysová3300 Kč

Na programu je:

Powerjóga, Jin jóga, relaxace, neomezený vstup do wellness po 24 hodin denně: bazén, sauna; výroba vlastního přírodního mýdla; přednáška o TČM s terapeutkou Veronikou Lindnerovou. Možnost objednání osobní konzultace (není v ceně).

Plná penze...výborně vaří!

Vlastní doprava.

Cena: 3300 Kč

Přihlášky na e-mail: joga@jogapodvezi.cz nutno zaplatit rezervační poplatek 550 Kč/1 osoba do 28.2.2019 (tato částka slouží jako storno poplatek a je v případě zrušení rezervace po 28.2. nevratná). Doplatek 2750 Kč pak do 15.3.2019. Č.ú.: 2201414807/2010

Těší se na Vás Bára Kovářová a Petra Morysová

Akce

Wellness víkend s jógou v hotelu Kempa Bukovec / lektoři: Bára Kovářová , Petra Morysová3400 Kč

Na programu je:

Powerjóga, Jin jóga, relaxace, neomezený vstup do wellness po 24 hodin denně: bazén, sauna; výroba vlastního přírodního mýdla; přednáška o TČM s terapeutkou Veronikou Lindnerovou. Možnost objednání osobní konzultace (není v ceně).

Plná penze...výborně vaří!

Vlastní doprava.

Cena: 3400 Kč

Přihlášky na e-mail: joga@jogapodvezi.cz nutno zaplatit rezervační poplatek 600 Kč/1 osoba do 28.2.2019 (tato částka slouží jako storno poplatek a je v případě zrušení rezervace po 28.2. nevratná). Doplatek 2800 Kč pak do 20.3.2019. Č.ú.: 2201414807/2010

Těší se na Vás Bára Kovářová a Petra Morysová

Akce

! Zrušeno! Nepál - trek kolem hory Dhaulágirí / lektor: externí140 Kč

Za doprovodu svých fotografií Vás ve svém povídání zavedu do Nepálu a přiblížím trek kolem hory Dhaulágirí. Povyprávíme si jak o milionovém městě Káthmándú, cestě horským pralesem, ale i výstup vysokohorským terénem kolem osmitisícové hory Dhaulágirí. Ve svém vyprávění vám přiblížím život prostých lidí ve městě, horských vesničkách, ale i práci vysokohorských nosičů. Fotografie vám ukáží krásnou a různorodou přírodu Nepálu, od rýžových políček, přes kamenité a ledovcové srázy, po bílé sněhem pokryté horské štíty.

Těším se na Vaši účast přátelé

Igor Skotnica

Cena: Jednorázový vstup 140,-Kč nebo permanentky na jógu

Přihlašování přes rezervační systém nebo sms: 602409791

Akce

Cvičení pro maminky s miminky / lektor: Veronika Čmielová140 Kč

Cvičení je určeno pro maminky po porodu za doprovodu svých nelezoucích drobečků (cca do půl roku věku). Jedná se o jemné harmonizační cvičení doplněné o prvky jógy, které pomáhá maminkám zotavit své tělo i duši a dostat je zpět do kondice. Přidanou hodnotou je možnost získat nové kamarádky, vyrazit ven s miminkem do bezpečného prostředí a vzájemně se podpořit při situacích, které role maminky přináší.

Akce

Úvod do tradiční Ashtanga jógy / lektor: Tomáš Johanna700 Kč

Zveme Vás na jednodenní workshop, ve kterém vás lektor Tomáš Johanna seznámí s tradiční Ashtánga jógou, a se vším co s ní souvisí. Seminář je úvodem zejména do tzv. první série, která pomáhá vyzdravět tělo. V rámci semináře se zaměříme na pochopení provádění jednotlivých pozic, a to zároveň v napojení na dech, bandhy i drishti. Řekneme si něco o historii této tradice, ale i třeba jak budovat vlastní praxi.

Program:

09:00 – 10:30 – Pozdravy slunce A, B,

10:30 – 11:00 – Přestávka

11:00 – 11:30 – Otázky a odpovědi, Vysvětlení základních pojmů

11:30– cca 14:00 –Pozice ve stoje, první pozice v sedu

Aby byl workshop co nejvíce přínosný, je omezený počet míst (max. 12 lidí). Rezervace je platná po zaplacení 250,- zálohy na účet studia: 2201414807/2010, do poznámky uveďte své jméno. Záloha je nevratná. V případě, že Vaše účast na akci nebude z jakéhokoliv důvodu možná, lze registraci převést na někoho jiného.

Celková cena workshopu: 700,– Kč (doplatek na místě)

Info a přihlášky: joga@jogapodvezi.cz

Akce

Om chanting: vibrace zvuku OM / lektor: Eva Berkana50 Kč

Om chanting: vibrace zvuku OM

Kurz

Terapeutická jóga pro ženy / lektor: Eva Berkana3400 Kč

3400 Kč/17 lekcí po 2 hod. /1 hod = 100 Kč

V kurzu praktikující ženy upevní a rozvinou své zdraví, jak fyzické, tak emocionální a praxe vede ke stabilizaci emočního prožívání a ovládání mysli. Ve fyzické rovině posílíme oblast pánevního dna a vhodným výběrem ásan a dalších technik jógy podpoříme a harmonizujeme ženský hormonální systém. Na úrovni emocionální podpoříme rozvoj dobré nálady, odstranění strachů a úzkostí. V oblasti mysli přestaneme dávat průchod chaotickým myšlenkám, mysl se zjemní, zpomalí a snad i zastaví (meditační stavy). Důležitou součástí praxe je umění relaxace, tedy umět se skutečně hluboce uvolnit, nejprve v úrovni těla a následně mysli. Celý kurz směřuje k podpoře a rozvinutí či navrácení zdraví bytosti ženy. Kurz je vhodný pro ženu v kterémkoliv věku.

Těším se na vás, Eva Berkana

Kurz

ZRUŠENO! Minikurz Pánevního dna pro ženy / lektor: Kateřina Skotnicová1600 Kč

Prožitkový kurz pro ženy metodou "3x3" Školy pánevního dna:

Pánevní dno ve třech rovinách – fyzické, emoční a energetické

Cílem je mj. zpevnění a posílení pánevního dna; návod na domácí cvičení; uvolnění emočních a fyzických bloků uložených v pánevní oblasti; prohloubení kontaktu se svou ženskou energií.

Každou středu v říjnu: 3.10., 10.10., 17.10., 24.10. od 16:40 do 18:40 hodin

Lektorka: Kateřina Skotnicová

Cena je 1.600,- Kč, za celý kurz, zaplacena před zahájením na b.ú.: 2201414807/2010, jako v.s. uveďte své telefonní číslo a do poznámky jméno a příjmení, není možno si zakoupit jen část kurzu.

Počet žen, minimálně 10 žen a maximálně 14 žen.

Akce

Relaxace s muzikoterapií - ukázková hodina / lektor: René Gavlas80 Kč

Ukázková lekce relaxace s nástroji.

Kurz

Ženské kruhy s womb jógou / lektor: Hanka Cawley180 Kč

3 setkání - kruhy 15.2., 15.3., 12.4.

Registrace nutná předem na: hanka.cawley@gmail.com

15. února, 15. března a 12. dubna; 90 minut od 18:30 do 20:00

480 Kč za celý cyklus (160 Kč/kruh), nebo 180 Kč za jeden kruh

Pokud byste se rády dozvěděly další informace, napište mi :-)

Tato setkání jsou oslavou ženského principu. V kruhu, vítajícím všechny ženy v jakémkoliv stádiu života, strávíme odpočinkový večer, zaplněný meditacemi, zvukem manter, hudbou, vzájemným sdílením a napojováním se na své ženství skrze energetické a fyzické cviky. Důraz je kladen na prožitek přítomného momentu, uzemnění se ve svém těle a propojení sebe sama s kvalitami srdce a ženského lůna/yoni.

Obsah těchto setkání je utkán z mého osobního příběhu (zahrnuje jen to, s čím mám zkušenost a co mi osobně pomohlo) a přikládám do něj znalosti Womb jógy (jóga uzpůsobená ženskému tělu, jeho rozmanitosti a cykličnosti), meditace, zvláště mindfulness meditace (bytí v přítomném momentu s postojem zahrnujícím jemnost, přijetí a otevřenost), psychologie, a lásku ke zpěvu manter.

Akce

Hlas pohybu - autentické sebevyjádření v pohybu a hlase / lektoři: Vlaďka Gavlasová , Vlaďka Nitrová400 Kč

Projekt Hlas pohybu startuje svůj druhý rok. Hlasové techniky Voice in Movement Integration, Labanova analýza pohybu, somatické techniky, Body mind centering, principy Bartenieff Fundamentals ™ a jiné.

...zase o rok zkušenější, více prožité, tolik protančení a prozpívání, pohybů, jenž za ten rok prošly a ještě procházejí tělem... jsme připraveny dále zprostředkovávat tyto jedinečné techniky všem z okolí Frýdku-Místku, kteří z různých důvodů nemohou jít přímo ke zdroji (Reně Milgrom a Smadar Emor).

Více podrobností o našem projektu - tady je najdeš:-)

www.facebook.com/hlaspohybu/

www.hlaspohybu.cz

Akce

Úpňkový pozdrav měsíci a mantra na hřebeni Radhoště / lektor: Eva Berkana100 Kč

PRO LOMBOK

Rituál Pozdravu měsíci a následný zpěv mantry soucitu na radhošťském hřebeni je darem pro obyvatelé Lomboku. Vaše účast, vaše vyslaná mantra soucitu a váš příspěvek se dostanou přímo k Lombočanům. Sraz v 17.30 na Pustevnách při výstupu z lanovky. Příspěvek je dobrovolný.

Akce

Pozdrav slunci a cvičení qigong pro Lombok / lektor: Eva Berkana100 Kč

V 7.30 ráno Pozdrav slunci jako rituál uctívající slunce, zapojení slunečních manter. Místo: pod zámeckou zahradou.

V 8.00 budeme pokračovat cvičením qigong (čti čchi kung) - Osm kusů brokátu, cvičení ve stoje na podporu energetických drah – meridiánů. Toto cvičení vychází z tradiční čínské medicíny.

Vstupné dobrovolné, které bude odesláno na pomoc Lombokupo zemětřesení. Sejdeme se před studiem Jóga pod věží.

Akce

Om Chanting pro obyvatele a zemi Lombok / lektor: Eva Berkana100 Kč

Vstupné dobrovolné.

Výtěžek bude zaslán na pomoc Lomboku po 4-násobném zemětřesení. Peníze půjdou rovnou potřebným. Zájemce prosíme o rezervaci místa v rezervačním systému na www.jogapodvezi.cz

Akce

Jóga vědomí / lektor: Olga Šafrová160 Kč

Olga Šafrová

Kurz

Tchaj-ťi pro pokročilé / lektor: Michal Poledník1000 Kč

celý cyklus / 1000 Kč

jednorázový vstup / 100 Kč

První část cvičení od 16:45 je zaměřena na základní principy tchaj-ťi a tao-jin:

devět malých nebes a devět paláců formy Otce stylu San Feng

základní formy stylu Jang

osm forem tao-jin

osm kusů brokátu

V druhé části od 17:45 se věnujeme prohloubení principů tchaj-ťi přes práci s formami stylu Jang mistra Jang Čcheng-Fu:

první část 108 forem zvaná Země

85 forem

párová cvičení, zejména tap-sao a tchuej-šou

tchajti.wordpress.com/tajci-pokrocili-frydek-streda/

Akce

Relaxace s nástroji / lektor: Michal Chýlek150 Kč

Zveme Vás na zvukově vibrační relaxace s deštnými sloupy a dalšími muzikoterapeutickými nástroji: čínský chrámový gong, tanpura, rotující zvukové vlny, didgerido, srutibox, ravdrum, tibetské mísy, zvonkohra.

Akce je určena pro všechny lidi toužící po uvolnění, spuštění samoléčebného procesu nebo neobvyklých zážitcích.

Lektor: Michal Chýlek v termínech 19.9., 17.10., 21.11., 12.12.

Lektor: René Gavlas v ostatních termínech

Cena: 150,-Kč (mimo permanentky)

Přihlašování: www.jogapodvezi.cz/rozvrh

Info tel.: 602 409 791

Kurz

Fyzio jóga - PLNĚ OBSAZENO! / lektor: Anička Biolková1625 Kč

PLNĚ OBSAZENO!

Akce

Hathajóga FLOW / lektor: Elin Masopustová140 Kč

Plynutí v klidné józe.

Kurz

Kulička – Ateliér pohybu pro děti 7-10 let / lektor: Vlaďka Nitrová1600 Kč

Kulička – Ateliér pohybu pro děti

Pro koho: Kluky a holky od 7 – 10 let, kteří mají rádi pohyb (což jsou všichni kluci a holky ;), ale kapacita je 15 dětí)

Co děti čeká: svobodné objevování pohybu, tvořivost, hra, spontánnost, představivost, rytmus, vnímání, tělo, smysly, hlas, zaměření na prožitek

Proč? - Cítím, že je nejvyšší čas své zkušenosti začít praktikovat s dětmi, v čemž vidím nejvyšší smysl. Chci děti vrátit k základním pohybovým vývojovým vzorcům, vést je k tvořivému, autentickému pohybovému sebevyjádření, dbát na zdravý pohyb (postavení kloubů aj.), obracet jejich pozornost na možnosti jejich těla a vést je úctě k němu (troška teorie o částech těla, pružnost, ohebnost, rotace, napětí, uvolnění aj.), rozvíjet jejich vnímání zrakové, sluchové i dotykové, představivost pomocí her a zajímavých imaginací, komunikaci (neverbální i verbální) a spolupráci (sólo tanec či skupinové choreografie), smysl pro rytmus (v pohybu, mluvení, zpěvu), zaměříme se na taneční pohyb (využívat potenciál těla na maximum, v prostoru a čase, dynamika v pohybu aj.)

Proč pohyb? – Vše je neustále v pohybu. Pohyb je pro děti přirozený a pro jejich celostní zdravý vývoj klíčový. Pohyb souvisí s chováním, myšlením, mluvením, sebedůvěrou, vztahem ke svému tělu, pamětí, komunikací.. Jsme-li tvořiví v pohybu, jsme tvořiví v myšlení a v našem životě. Mým záměrem je všestranně rozvíjet kreativitu dětí, takže budeme i kreslit, malovat, modelovat, zpívat a pracovat s hlasem a zvuky, vytvářet vlastní příběhy a krátké choreografie, využívat např. overbally, šátky, pracovat s jednoduchými rytmickými nástroji. Děti mne povedou a já se na to moc těším!

Kurz

Jóga pro úplné začátečníky / lektor: Karin Branc2500 Kč

🌞Kurz jógy pro úplné začátečníky od 8.1.2019: Tento kurz je uzavřený pro stálou skupinu max 15 zájemců, to znamená, že si zaplatíte kurzovné na celý kurz na první hodině a postupně každá následující lekce bude navazovat na tu předešlou...

Kurz bude probíhat každé úterý od 18:40 do 20:00 hodin.

Akce

Masážní kurz: děti masírují rodiče / lektor: Lenka Menšíková350 Kč

Nechte se hýčkat dotekem dětských rukou a objevte hravou formou svět vůní. Těšit se můžete na certifikát maséra pro děti a vonný dáreček.

Workshop je určen pro děti ve věku 0 až 100 let - podmínkou je přijít s rodičem :-)

Lektorka: Lenka Menšíková, maminka a odbornice na voňavý dotek.

Cena: 350,-Kč; záloha 150,-Kč do 8.7. na účet 273251788/0300, přihlášky na e-mail: info@rosmarina.cz

Pro info pište, volejte na info@rosmarina.cz,tel.: 739 685 045

Akce

Slow Flow Vinyasa Yoga v předvánočním čase / lektor: Lucie Formanová250 Kč

Přijďte si prožít jemnou Slow Flow Vinyasa Yogu s živým doprovodem sitáru.

Lekcí Vás provede Lucie Formanová

Na sitár zahraje: Filip Bajger

Cena: 250,-Kč

Rezervace mailem: joga@jogapodvezi.cz

Platba předem na č.ú.: 2201414807/2010, do poznámky uveďte své jméno.

Akce

Jóga vědomí / lektor: Petra Poláchová250 Kč

Jóga vědomí je nejrychlejší cestou k přeměně, odlehčení a osvícení, která vás můžou oslovit.

Jóga vědomí obsahuje vše v jednom celku, proto je tak rychlá a účinná.

Nemá omezení, pomůže překonat vše.

Základní uvědomění v józe vědomí je:

Abychom byli šťastní, musíme odstranit vnitřní konflikt a vyzařovat.

Kombinací jednotlivých části dojde k propojení a nasycení všech našich složek:TĚLA + MYSLI + DUŠE

Tak můžeme zažít jednotu. Tělo je nasyceno pohybem – krija, mysl pročištěna meditací a duše pozvednuta mantrou. Tady je odpověď, proč je jóga vědomí tak rychlá. V jedné sekvenci nasytí a propojí naše hlavní složky.

Můžou ji cvičit všichni muži i ženy bez fyzické zdatnosti. Cviky se dají upravovat a zjednodušit, dle vašich schopností.

Cena lekce je 250 Kč. Seznámení s Jógou vědomí - zamilujte se do života s jógou vědomí.

Lekcí vás provede zkušená instruktorka Petra Poláchová

Prosím o rezervaci míst: 602 827 112 nebo recepce Jógy pod věží

e-mail: fitstudio.petra@applet.cz, www:fitstudio.petra.applet.cz , fcb: fit studio petra

Kurz

Bihárská škola jógy / lektor: Eva Berkana3600 Kč

Bihárská škola jógy: 3600 Kč/18 lekcí po 2 hod. /1 hod = 100 Kč

Praktikující se během kurzu bude ubírat dle výuky Bihárské školy jógy, od jednodušší praxe k náročnější. Kurz je vhodný pro každého, kdo se již v ásanách dokáže cítit uvolněn, pokud nikoliv pokaždé, alespoň často, dále pokud se uvolňujete v relaxacích a umíte setrvat v nějakém sedu po delší čas bez obtíží a touhy už konečně dělat něco jiného. Tedy předpokladem je umět pohodlně setrvat. Když zmiňuji „pohodlně“, toto pohodlí si můžeme zajistit použitím např. overbalu či meditačního polštářku. Kurz je vhodný pro lidi, kteří se umí zklidnit a zůstat bez netrpělivosti klidní a tento stav si užívají a nechtějí z něj utéct.

Kurz

Zdravá záda / lektor: Eva Berkana2000 Kč

Zdravá záda, cena: 2000 Kč/18 lekcí po 1hod-1 hod = 111 Kč

Lekce jsou určeny všem zájemcům, při vážných zdravotních obtíží je nutná konzultace. Osoby s výhřezy plotének jsou v kurzu vítány!

Naprosto úžasné cvičení pro vaše záda. Posilující, protahující cviky vycházející z jógy učené učitelkou s letitou praxí v tomto oboru. Postupně se naučíte uvědomovat si své tělo, jeho držení, napravíte vadné držení těla, procítíte dech v těle a využijete jej k uvolnění přebytečného napětí v těle. Příjemným způsobem si osvojíte přátelské cvičení jako je pozdrav slunci v lehu na zádech, posilující cviky pro záda a celý trup a končetiny a uvolníte vhodnými torzními cviky (aj.) blokády, nepohodlí v těle a svalové pancíře. Nedílnou součástí lekce je množství užitečných rad a postupů pro vaše zdravá záda a na závěr každé hodiny vedená relaxace pro dovršení účinku předchozích cvičení.

Kurz

YIN jóga pondělí / lektor: Kačka Polomská1590 Kč

NOVÝ KURZ YIN JÓGY - 90 min. odpočinku a pohody ☀🍒🌲

START : Pondělí 30.7. 2018 Pod Věží

ČAS: 18:45 - 20:15

CENA: 1590,- za 12 lekcí/ 90min.

- Možnost náhrady lekcí

Berte na vědomí že tento kurz bude probíhat už i skrze září/ říjen a přihlásit se na pondělní Yin bude možnost zase až v Říjnu :)

Yin jóga je pomalá jóga kde si opravu odpočinete. 90 minut relaxace při pozicích v sedě či v leže za použití pomůcek pro největší pohodlí v každé z pozic :)

Tato jóga se zaměřuje na vše hluboko uvnitř jako jsou šlachy, klouby, úpony zkrátka vše na co se v klasické rychlé józe moc nedostane :)

Pozice se drží 3-5 minut a tak má tělo čas uvolnit se i hlouběji 🙏

Lekce je zakončena pořádnou aroma relaxací. 😉

Lekci je před zakoupením kurzu možno vyzkoušet v neděle či pondělí v kurzu který ještě probíhá. První lekce 30.7. nebude zkušební !

REZERVACE: zasláním zálohy 200,- na účet 212073092/0600 zpráva pro příjemce Yin 30.7. + email kam zašlu podrobné informace o kurzu 😊

Dotazy : kachijoga@gmail.com

Budi se na všechny moc těšit,

Kačka 😊

Akce

Úplňkový OM Chanting – zpěv mantry všech manter OM / lektor: Eva Berkana50 Kč

Ve chvíli nejsilnější očistné záplavy úplňkové záře měsíce společnou praxí džapy (opakování) – zpěvu mantry všech manter óm, mohutně posilujeme léčivé síly vlastního Bytí na všech úrovních. Posilujeme tělo, uklidňujeme emoce a zastavujeme mysl. Náš duch může vystoupit do popředí a umenšené ego jej nechá zazářit v celé své síle a kráse. Zpívejme společně ÓM.

Akce

Úplňkový pozdrav měsíci / lektor: Eva Berkana100 Kč

Chladivá, tajemná a očišťující energie měsíce v úplňku má uklidňující a vyvažující účinky, kterou ve chvíli rituálu/cvičení Pozdravu měsíci přijímáme. Velmi jednoduše sestavu nacvičíme a poté hluboce prožijeme v měsíční lázni úplňku při venkovní praxi na malebném dvorečku historické budovy studia Jógy pod věží ve FM. V tichosti, v ladnosti, tajemně…Pro zájemce následuje v kruhu zpěv mantry všech manter, pranavy OM, tzv. Om Chanting.

Akce

Zdravá záda - sestava na léto / lektor: Eva Berkana200 Kč

Během dvou hodin se naučíte sestavu pro uvolnění i posílení zad a kloubů končetin. Na workshopu obdržíte smysluplný tištěný manuál, podle kterého můžete celé léto svá záda a tělo dostávat do kondice.

Lektorka: Eva Berkana

Cena: 200,-Kč

Přihlášky na e-mail: eva@berkana.cz

Kurz

FIRE HATHA FLOW s Bohdanou Šebestovou / lektor: Bohdana Šebestová200 Kč

Lekce je určena všem, kteří by rádi prožili lekci jógy okořeněnou Indií. Dvouhodinové jógové plynutí proloženo mantrami a pranajámou zakončíme krátkou meditací „Prana Kriya“. Vysvětlíme si v čem spočívá krása Hatha jógy a propojíme ji s navazující sekvencí asán, kdy probudíme v našem těle oheň (agni) a ukážeme si jak zapojit zámky (bandhy) do jógových technik.

Od 18:00 do 20:00 hodin

Cena: 200,-Kč

Přihlášky: joga@jogapodvezi.cz; platba na účet: 2201414807/2010 nebo v recepci studia předem. Místo bude zarezervováno až po připsání platby 200Kč na b.ú. do v.s. uveďte telefonní číslo a do poznámky své jméno.

Akce

Fit&Slim a broga / lektor: Pavla Svobodová140 Kč

Letní powerjóga a broga 🌞

Akce

Pivní jóga🍻o letním slunovratu🌞 / lektoři: Pavla Svobodová , Petra Morysová


Pivo prostě patří k létu, a to bez diskuze🍻. A kdy jindy je lepší příležitost k tomu, dát si jedno orosené, než v první letní den, tedy o letním slunovratu 🌞 pití piva je navíc zdravé, a protože jóga je taky zdravá, rozhodli jsme se, že tyto dvě oblíbené aktivity spojíme a oslavíme příchod léta s pivem v ruce, tělem v ásaně a úsměvem na rtech 😍

Sejdeme se u nás Pod věží, kde se vybavíte lahodným mokem 🍺 dle svého výběru. Pokud nám bude počasí přát, přesuneme se poté do sadu pod zámeckým parkem, kde protáhneme těla jemnou vinyasa jógou. Po každém úspěchu nás čeká lok za odměnu.

Nic nebrání tomu, abychom pak chvíli po lekci zůstali a probrali všechno možné 🌞

Akce

Bubnování s relaxací / lektor: René Gavlas


Bubnování s relaxací se studenty SŠ Infotech

Akce

Yin Joga neděle / lektor: Kačka Polomská1950 Kč

18:15 Frýdek - Místek, Pod Věží - Yin jóga (18 osob) start 10.3.2019, cena 1950,- / 17 lekcí / 90 min.

Veškeré informace o kurzech a přihlášení se do nich najdete zde kachijoga.mozello.com/aktuality-1/

Info lektorka Kačka Polomská, tel.: 737976885

Akce

Loona dance - prožitkový tanec pro ženy / lektor: Ilona Gorná200 Kč

Milé ženy,

tanec je naším nejpřirozenějším pohybem. Přijďte na chvíli zapomenout na starosti všedního dne a užít si radost, smyslnost a lehkost bytí v pohybu. Přijďte si zatančit, uvolnit se a ponořit se do sebe v bezpečném kruhu žen.

Loona dance je prožitkový tanec pro ženy, kde uvolňujeme, posilujeme a harmonizujeme celou pánevní oblast a pánevní dno.

Akce

Májová večerní jóga / lektor: Pavla Svobodová140 Kč

Májová večerní jóga

Akce

Májová dětská jóga / lektor: Magda Páclová100 Kč

Májová dětská jóga :-)

Akce

Májová ranní jóga / lektor: Renča Koloničná140 Kč

Májová ranní jóga - pojďte přivítat měsíc lásky jemnou jógou!

Akce

Spontánní tanec / lektor: Karel Škola200 Kč

Spontánní tanec.

Akce

Charitativní jógová lekce / lektor: Kačka Polomská


Charitativní jógová lekce za dobrovolné vstupné.

Vybrané prostředky budou věnované útulku pro psy a kočky Neposedné tlapky, z.s., který provozují dobrovolníci z Ostravy. Více na www.neposednetlapky.cz

Akce

Oshova dynamická meditace / lektor: Karel Škola200 Kč

Oshovy meditace

jsou pestrou škálou meditačních technik zaměřených mimo jiné na intenzivní práci s tělem, dechem a emocemi. Tato dynamická práce je zde jakýmsi laděním sebe sama na samotnou meditaci, jež přichází zpravidla až v závěrečných fázích. Oshovy meditace přinášejí uvolnění a oživení na všech úrovních a jsou skvělou inspirací do praktického života.

Osho je indický duchovní učitel a mistr, působící v 60tých až 80tých letech především v indické Púně a později v Oregonu ve Spojených Státech.

Ve spolupráci s různými terapeuty ze západu vyvinul meditační techniky šité na míru západním lidem s jejich způsobem života. Ten je v mnohém odlišný od způsobu života lidí na východě - kolébce klasické meditace prováděné zpravidla v klidu ve statické tělesné pozici.

Akce

Muzikohrátky / lektor: Vlaďka Gavlasová


Poslední setkání v tomto školním roce: skupinka z Berkany.

Informace Vlaďka Gavlasová: tel: 730 815 782 e-mail: vladka@gavlasovi.cz

Akce

Speciální jóga v novu / lektor: Vítek Oram150 Kč

Večerní setkání s jógou a pranajamou v pondělí 16.4.2018 od 20:15 do 21:30 hodin.

Měsíc putuje ve znamení Berana, je novoluní. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Pokud trpíte na migrény, pijte preventivně hodně čisté vody a vynechejte kávu. Jděte mezi lidi, domluvte si rande, vyrazte si s přáteli...nebo na speciální lekci jógy :-)

Kurz

Teen yogis 10 – 15 let / lektor: Pavla Svobodová1000 Kč

Kurz ucelených 10 lekcí pro náctileté. Platba během první lekce.

Akce

Jogínci 5 – 9 let / lektor: Magda Páclová1900 Kč

Ucelený kurz 19 lekcí pro malé jogínky. Platba během prvního setkání.

Ve stejnou dobu si může rodičovský doprovod zacvičit vmandalovém sále pilates s prvky jógy = jogalates. Kurz od září do ledna (1. pololetí). Pravidelný kroužek, nekoná se během prázdnin.

Akce

Tajemství ženského pánevního dna / lektor: Kateřina Skotnicová


Prožitkový seminář pro ženy s metodou "3x3" Školy pánevního dna. Celostní přístup k pánevnímu dnu; propojení těla/svalů - emocí - ženské energie pro ženy všeho věku. Zpevnění a posílení pánevního dna; uvolnění emočních a fyzických bloků uložených v pánevní oblasti; prohloubení kontaktu se svou ženskou energií. Vitalita, ženskost, chuť a radost do života, naplno prožívaná sexualita.

Seminářem Vás provede Kateřina Skotnicová, více o ní na www.katerinaskotnicova.cz

Prožitkový seminář pro ženy všeho věku.

Cena semináře je 1400,-Kč. Místo si rezervujte, prosím, přes email: joga@jogapodvezi.cz. Po obdržení závazné přihlášky Vám budou zaslány podklady k platbě a místo bude rezervováno až po zaplacení.

Kurz

Powerjóga pro pokročilé / lektor: Bára Kovářová1320 Kč

Stálá skupina z Asianu + volná místa. Přihlašování předem na e-mail lektorky.Platba za kurz 9.4. na první lekci. Více info: barbora.kovarova@cviceni-bara.cz, tel.: 733 348 755

Kurz

Jóga pro pokročilé / lektor: Eva Berkana


Kurz je určen všem zájemcům o hlubší praxi jógy. Ubíráme se od základů k pokročilejší praxi, která zahrnuje "údy" osmidílné cesty Královské jógy; tedy jamu, nijamu, ásanu, pránájámu, pratjáháru, dháranu, dhjánu, samádhí.

v tomto školním roce se ponoříme do tantrických a jógových technik Bihárské školy jógy Sw. Satyanandy Sarasvatí. Svým pojetím jde o integrální jógu, což znamená v podstatě klasickou jógu zahrnující mj. čtyři hlavní cesty jógy (bhaktiyoga, karmayoga, djanayoga, radjayoga). Velkou pozornost kromě fyzických cvičení a očist budeme věnovat rovněž mentálním technikám.

Praktikující se během kurzu bude ubírat dle výuky Bihárské školy jógy, od jednodušší praxe k náročnější. Pro dobrý výsledek očištění mysli a těla je vhodné být pravidelným účastníkem lekcí. 2hodinová lekce dává prostor pro ideální koncepci praxe jógy zahrnující relaxaci, ztišení smyslů a stažení pozornosti dovnitř do sebe sama, rozcvičení, praxi sestav a pranajámy. Zbývá také dostatečný prostor na první praxi koncentrace a postupně meditace.

Obvykle se uvádí, že tato praxe je určena lidem v kondici bez větších zdravotních omezení, ale...dodávám z vlastní praxe a nejen mé...tato praxe je přístupná všem, kdož nejsou líní a skutečně chtějí vnést do svého života jasný koncept ozdravování svého bytí (těla, ducha, duše) a cítí, že potřebují zařadit trocha disciplíny :-). Pak se tato praxe hodí i pro ty, jež jsou zdravotně omezení a pod vedením učitele postupně svá omezení vyzdravují a to nejen soustavnou praxí, ale i laskavým přístupem k sobě samému s důsledným dodržováním „Ahimsa“ - neubližování!

Kurz

Terapeutická jóga / lektor: Eva Berkana3400 Kč

Terapeutická jóga: 3400 Kč/17 lekcí po 2 hod. /1 hod = 100 Kč

Pracovat budeme se svým dechem od základu, se svým tělem v ásanách a krijích, se svými emocemi, myslí a psychikou. V lekcích se praktikující dozví množství zajímavých informací o fungování našeho těla a to i toho emočního a jemnohmotného, prakticky zvládnou různá cvičení k upevnění dolních končetin, páteře a vůbec celého pohybového aparátu, dozví se o základních radách a pravidlech jógy (jama, nijama), začnou pozorovat a léčit svůj dech, nakonec ovládat svůj dech, začnou praxi prátjáháry (praxe se smyslovými orgány), efektivně odstraní následky stresu pomocí relaxací a postupně přejdou k praxi koncentrační až meditační.

Kurz je určen všem, kdož mají zájem o svůj seberozvoj, sebepoznání a kdo řeší zdravotní problémy jako jsou např. bolesti zad, vadné držení těla, přetížené partie zad, ochablé břicho, skoliózu, bolestivý/zablokovaný hrudník, ochablé svalstvo, zkrácené svalstvo, zkrácený nádech či výdech (nebo obojí), dechové obtíže, kdo trpí následky stresu. V neposlední řadě kurz je vhodný pro zájemce praxe jógy. Do kurzu mohou nastoupit jak nováčci, tak mohou v něm pokračovat praktikující z minulého roku. Tento běh nás čeká řada jógových sestav, které jsou buď tradičními sestavami nebo jsou nového ražení. Kromě cvičení fyzického těla se opět zaměříme na dech. Nejprve provedeme korekci dechu a poté se pomalu překleneme do pránájámických technik. V lekcích nebudou chybět relaxace a další techniky jógy.

Akce

YIN jóga / lektor: Kačka Polomská1800 Kč

Vhodné pro začátečníky a ty, kdo si chtějí POUZE ODPOČINOUT

www.kachijoga.mozello.com

start 8.9. 2019, cena 1800,- / 12 lekcí / 90 min. var. symbol 008

PŘIHLÁŠENÍ : Zasláním zálohy 300,- (pro fly yogu 350,-) na účet 212073092/0600

ZPRÁVA PRO PŘÍJEMCE - variabilní symbol, vaše jméno + emailová adresa kam zašlu veškeré info o kurzu. (příklad: 008 Kateřina Polomská kachijoga@gmail.com)

Ilustrační obrázek

Seznamte se s našimi lektory

více zde