přihlášení | registrace

JÓGA POD VĚŽÍ JÓGOVÉ STUDIO

Lektoři

Katka Crinion

Jóga mě zaujala před 15 lety a od té doby se nepřestávám učit a dál vzdělávat. V roce 2013 jsem absolvovala svůj první 200 hodinový lektorský kurz v Londýně, kde jsem žila, protože jsem se chtěla naučit více o celém systému jógy. Hned po tom jsem odjela do Indie, abych jógu opravdu zažila v zemi jejího vzniku.

Od té doby si neustále rozšiřuji své vzdělání a učím se různé styly jógy. Před 5 lety jsem si zlomila při lyžování koleno, a tato událost změnila můj způsob praktikování jógy. Chtěla jsem si rozšířit znalosti o fyzickém těle, abych mohla svým studentům, kteří měli po úraze, lépe pomoct a předat jógu, která je přístupná všem lidem bez rozdílu. Dostala jsem se díky tomu také k Pilates a Reformer Pilates.

Věřím, že jóga mi změnila celý život. Fyzicky jsem se stala silnější a flexibilnější, ale změny se odehrály také v ostatních oblastech života. Dnes učím jógu pro všechny, myslím, že mé hodiny jsou zábavné, a tak akorát náročné, každý si v nich najde to své. Lekce jsou přizpůsobeny různým stupňům pokročilosti.

www.katkacrinionyoga.com

Fotografie lektora Katka Crinion

lektoři