přihlášení | registrace

JÓGA POD VĚŽÍ JÓGOVÉ STUDIO

Lektoři

Martin Pětvalský

Jóga se mnou je vědomý a citlivý prožitek pohybu a dechu, mysli a vědomí. Vzniká na místě propojením mých dlouholetých zkušeností z vlastní praxe a předávání jógy a aktuálních potřeb a možností právě přítomných tak, abychom se po lekci všichni cítili lépe – uvolnění, veselí, vědomí – jednoduše v pohodě.

Mé lekce jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí prohloubit svou jógovou praxi. Povedu vás k prociťování a objevování souvislostí jógových pozic, dechu a vědomí vlastním prožitkem. Z toho vyplývá zvýšená vnímavost a následné pochopení, které vám umožní lépe naslouchat vlastnímu tělu i mysli a lépe rozumět jejich potřebám na podložce i mimo ni. Mým dlouhodobým cílem je, abyste sami sebe inteligentně a bezpečně vedli svou jógou rozvinutou vnímavostí a moudrostí.

Možná vám rozložím vaše jógové lego a podpořím vás ho stavět znova a jinak, humorněji a radostněji. Budu vás podporovat v pohybech a pozicích, na které je vaše tělo připraveno a citlivě vás povedu k pokročilejším variacím. Vysvětluji, používám pomůcky, dopomoci a opravy, pozice ve dvojících, v rámci možností skupinové lekce se snažím o individuální přístup.

Teším se na Vás na mých lekcích v přijemném a vzdušném studiu Jóga pod věží.

• praxe jógy od roku 2003

• lektor od roku 2006

• lektorský kurz Jógy v širších souvislostech akreditovaný MŠMT ČR

• kurz Cvičitele zdravotní tělesné výchovy akreditovaný MŠMT ČR

• lektorský kurz Yoga Alliance

▪ jóga podle Iyengara

▪ vinyasa flow

▪ meditace vipassana

Fotografie lektora Martin Pětvalský

lektoři