přihlášení | registrace

JÓGA POD VĚŽÍ JÓGOVÉ STUDIO

Lektoři

René Gavlas

Narodil jsem se v roce 1976 ve Frýdku-Místku. Vystudoval jsem jednooborovou psychologii v Olomouci.

Dlouhodobě se věnuji hudební oblasti- hře na bicí a perkusní nástroje a zpěvu. Absolvoval jsem hudební vzdělání na ZUŠ a Lidové konzervatoři v oboru bicí nástroje.

Současně se studiem psychologie na VŠ se jsem se zabýval muzikoterapií. Studium jsem úspěšně ukončil diplomovou prací na téma Účinky aktivní muzikoterapie. Absolvoval jsem mnoho muzikoterapeutických seminářů a vyučil se také v oblasti alikvotního zpěvu.

Mám 12 letou praxi ve školství, poradenství a školní psychologii. Pracuji s dětmi, pedagogy a rodinným systémem individuálně nebo skupinovou formou. V současnosti se specializuji na práci s mimořádně nadanými dětmi, jejich identifikací i výukou a na rozvíjení lidských zdrojů s využitím výcviků v metodách koučinku, mediace a supervize pro neziskové organizace. Vzdělávám v oblastech psychosociálních dovedností, emoční inteligence, muzikoterapie apod.

Věnuji se skupinovému bubnování a muzikoterapii.

Hraji ve čtyřech hudebních formacích – Okybachi, Kaczi, Jazzda, Za Hranicemi Ticha.

Štítky

Bubnování Koučování Mediace Muzikohrátky Muzikoterapie Pletení košíků Poradenství Prožitkový program Relaxace Supervize Teambuilding Vzdělávání

Novinky

Muzikohrátky a jóga pro děti od ledna 2018 v Berkaně

Hlas pohybu – autentické sebevyjádření v pohybu a hlase

Kroužek podzim 2017 – Muzikohrátky a jóga pro děti

Muzikohrátky pro děti a rodiče v Místku v Berkaně

Odkazy

www.hlaspohybu.cz

www.centrum-berkana.cz

bandzone.cz/zahranicemiticha

Fotografie lektora René Gavlas

lektoři